OstroVit Pharma for relaxation 60 kapslí na uspokojenieCena: 146 Kč / 5,51 EUR


-
+

Popis

Pharma for relaxation 60 kapslí na uspokojenie

Obsahuje složky, které mají uklidňující účinek. Díky kombinaci kyseliny gama-aminomáselné s L-theaninem v jednom produktu a tří přírodních rostlinných extraktů - kořene ashwagandha, penízovky asijské a rozchodnice růžové doplněk účinně snižuje stres a snižuje napětí.

Účinné látky:
- Kyselina gama-aminomáselná (GABA) inhibuje činnost buněk nervového systému, čímž snižuje pocit napětí a úzkosti, vykazuje zklidňující vlastnosti a usnadňuje usínání.
-L-Theanin má uklidňující účinek, dokáže zmírnit nervozitu a stres a díky tomu se tělo cítí méně unavené.
- Extrakt z kořene Ashwagandha podporuje činnost nervového systému, umožňuje vám lépe zvládat stresové situace, snižuje úzkost a poskytuje rychlejší regeneraci.
- Extrakt z penízovky asijské uklidňuje nervy a zabraňuje úzkosti. Díky tomu si rychleji zapamatujete důležité věci.
- Extrakt z kořene Rhodiola rosea poskytuje neocenitelnou pomoc v boji proti stresu. Usnadňuje zapamatování a podporuje proces učení.
Složení:
Kyselina gama-aminomáselná (GABA), L-theanin, extrakt z kořene ashwagandha (7,2 % withanolidy, 1 % alkaloidy a 0,25 % vitaferin A), extrakt z penízovky asijské (10 % triterpenů, včetně: 2 % asijských madecasosidů, 2 % Asiatosidů B), extrakt z kořene růže rhodiola (1% salidrosides), obal tobolky (objemové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).
Nutriční informace v jedné dávce:
L-Threanin250 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Ashwagandha139 mg
Extrakt z penízovky asijské300 mg
GABA500 mg
Rhodiola rosea100 mg
Dávkování:
2 kapsle denně s jídlem.