OstroVit Pharma ruscus + hesperidin + vitamin C 60 kapslíCena: 209 Kč / 7,89 EUR


-
+

Popis

Pharma ruscus + hesperidin + vitamin C 60 kapslí

Doplněk stravy určený pro všechny, kteří se chtějí chránit před křečovými žilami, prasknutím cév, otoky, celulitidou a dalšími cévními problémy. Doplněk se opírá o vitamín C a přírodní extrakty.
Extrakt z hořkého pomeranče bohatý na hesperidin, který je součástí doplňku, vykazuje silné protizánětlivé vlastnosti. V kombinaci s vitamínem C neutralizuje volné radikály a podporuje syntézu kolagenu. Kolagen zajišťuje pevnost a pružnost pokožky. Výtažky z košťálu a hořkého pomeranče jsou přírodní ingredience, které podporují zdravé nohy a žíly.

Vitamín C přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Účinky doplňku stručně:
- Podpora cévního systému - složky doplňku vykazují komplexní vlastnosti, podporující snížení otoků a bolesti
- Ruscus + Hesperidin + Vitamin C podporují tvorbu kolagenu, díky kterému je pokožka pružnější a bohatší. Díky své pružné struktuře dokáže kolagen zabránit ucpání krve v žilách.
- Je bohatý na přírodní výtažky, které mají protizánětlivé vlastnosti.
Složení:
Extrakt z hořkého pomeranče (60 % hesperidinu), extrakt z kořene smetníku lékařského (5 % ruscogeninu), obal tobolky (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza), vitamín C (kyselina askorbová).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Vitamín C100 mg
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Extrakt z červené řepy150 mg
Extrakt z hořkého pomeranče250 mg
Dávkování:
1 kapsle denně.