OstroVit Pharma Vitamín C KIDS drops 30 mlCena: 99 Kč / 3,74 EUR


-
+

Popis

Pharma Vitamín C KIDS drops 30 ml

Vitamín C drops je tekutina s obsahem kyseliny l-askorbové (vitamín C), která se dobře vstřebává a díky kapátku i jednoduše dávkuje. Přispívá ke správnému fungování imunity, normální tvorbě kolagenu, správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie či snížení únavy i vyčerpání.

Vitamín C má však v těle důležitou roli i v souvislosti s pletí, neboť přispívá ke správné tvorbě kolagenu a optimální funkci pokožky. Bez něj by naše tělo nebylo schopné si kolagen vytvářet, což by mohlo vést k nižší pružnosti kůže, vyššímu výskytu vrásek a dalším negativním projevům. Kromě toho má vitamín C vliv i na správnou funkci kostí, chrupavek, dásní a zubů.
Složení:
Plnivo: glycerol; čištěná voda, kyselina L-askorbová (vit. C).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín C60 mg
Dávkování:
Děti od 1 do 3 let - 4 kapky denně. Děti od 4 do 12 let - 8 kapek denně. Děti od 13 let - 12 kapek denně. Před použitím protřepejte. Množství kapek odměřte na čajovou lžičku nebo rozpusťte v tekutině pokojové teploty (voda, čaj, džus). Upozornění: Nepoužívat u osob predisponovaných k tvorbě ledvinových kamenů nebo trpících ledvinovými kameny.

Mohlo by Vás také zajímat