OstroVit Pharma Vitamin D3 1000 IU junior spray 30 mlCena: 195 Kč / 7,36 EUR


-
+

Popis

Pharma Vitamin D3 1000 IU junior spray 30 ml

Vitamín D3 ve formě praktického spreje, který ocení zejména ti nejmenší.
Vitamín D3 dodává minimální dávku 400 IU, která může být podávána dětem již od prvních dnů života. Pro děti narozené před 32. týdnem těhotenství je doporučená dávka 800 IU. Díky tomu, že vitamín D3 byl oddělen od lanolinu, zůstává produkt vysoce účinný.

Vitamín D je zodpovědný za normální vstřebávání fosforu, udržování zdravých kostí a zubů a bezproblémovou činnost svalů. V kombinaci s vitamínem K2 podporuje posílení kosterního systému, stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což dále ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubům má také za následek zvýšení svalové síly a zabraňuje ztrátě svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí. Kromě toho má vliv na zvýšení odolnosti těla vůči infekcím.

Obsažený vitamín E patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Nedostatek vitamínu E způsobuje neurologické potíže a snižuje obranyschopnost.
Složení:
MCT olej se středně dlouhými mastnými kyselinami z africké palmy olejné, alfa-tokoferylacetát (vitamín E), cholekalciferol z lanolinu (vitamín D).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko (spolu s laktózou), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, kukuřici bohatou na lepek, vejce, korýše, ryby.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín D0.025 mg
Vitamín E1.8 mg
Dávkování:
Před použitím protřepejte. 1 zmáčknutí dávkovací pumpy 1x denně přímo do úst nebo mateřského mléka dítěte.