OstroVit Pharma Vitamin D3 1000 IU junior spray 30 mlCena: 171 Kč / 6,45 EUR


-
+

Popis

Pharma Vitamin D3 1000 IU junior spray 30 ml

Malá dávka vitaminu v jedné porci výrobku, tj. 1000 IU, činí výrobek vhodným i pro kojence. Díky tomu, že vitamín D3 byl oddělen od lanolinu, zůstává produkt vysoce účinný. Dále obsahuje vitamín E ve formě D-alfa-tokoferylacetátu se silným antioxidačním účinkem a MTC olej, který podporuje správné vstřebávání vitamínů. Doplněk zajišťuje důležitou podporu imunitního systému.

Vitamín D je zodpovědný za normální vstřebávání fosforu, udržování zdravých kostí a zubů a bezproblémovou činnost svalů. V kombinaci s vitamínem K2 podporuje posílení kosterního systému, stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což dále ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubům má také za následek zvýšení svalové síly a zabraňuje ztrátě svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí. Kromě toho má vliv na zvýšení odolnosti těla vůči infekcím.

Obsažený vitamín E patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Nedostatek vitamínu E způsobuje neurologické potíže a snižuje obranyschopnost.
Složení:
MCT olej se středně dlouhými mastnými kyselinami z africké palmy olejné, alfa-tokoferylacetát (vitamín E), cholekalciferol z lanolinu (vitamín D).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín D0.025 mg
Vitamín E1.8 mg
Dávkování:
Před použitím protřepejte. 1 zmáčknutí dávkovací pumpy 1x denně přímo do úst nebo mateřského mléka dítěte.