OstroVit Pharma Vitamin D3 4000 IU drops 30 mlCena: 173 Kč / 6,53 EUR


-
+

Popis

Pharma Vitamin D3 4000 IU drops 30 ml

Silná dávka vitamínu D3, který účinně bojuje proti infekcím, podporuje silnou obranyschopnost, podporuje správné vstřebávání vápníku a fosforu nebo posiluje zdraví kostí a svalů.

Účinky vitamínu D3:
- Podporuje správné vstřebávání vápníku a fosforu
- Udržuje optimální hladinu fosforu v krvi
- Podporuje zdraví kostí svalů
- Podporuje imunitní systém
- Má pozitivní vliv na cévní systém
- Slouží jako prevence před cukrovkou a různými druhy nádorů.

Nedostatek vitaminu D vede u dětí k malformacím známým jako rachitida (křivice). U dospělých způsobuje narušení skladby kostí (osteoporózu, osteopenii) a zvýšený výskyt zlomenin. Nedostatek vitaminu D je velmi častý u starších lidí a zapříčiňuje osteoporózu, nižší svalovou sílu a hmotu (sarkopenii), nižší fyzickou aktivitu a častější pády. Nové studie pak v důsledku nedostatku vitaminu D poukazují na zvýšený výskyt autoimunitních, onkologických, kardiovaskulárních a dalších civilizačních onemocnění (např. diabetu).

Vysoký obsah vitaminu D ve formě cholekalciferolu z lanolinu vám umožní úspěšně se zabezpečit proti infekcím a může sloužit jako důležitý faktor v prevenci takových onemocnění, jako je cukrovka, hypertenze a nádory.
Další složkou doplňku je vitamin E ve formě D-alfa-tokoferol acetátu. Tato složka má silné antioxidační vlastnosti, díky nimž dokáže chránit organismus před nemocemi způsobenými volnými radikály. Základem doplňku je MTC olej pro podporu tukového metabolismu, ochranu zdraví srdce a cév, vice energie, lepší náladu, trávení a absorpci nutrientů.

Vlastnosti spreje v bodech:
- Unikátní kombinace látek s vysoce vstřebatelnou formou vitamínu D, vitaminu E a MCT oleje
- Maximální podpora imunity - složky obsažené v doplňku mají silné antioxidační vlastnosti a podporují obranyschopnost organismu. Snižují také morbiditu a umožňují zvýšení počtu protizánětlivých cytokinů.
- Pouhé dvě kapky doplňku stravy stačí k tomu, aby organismus získal 4000 IU vitaminu D. Takové množství účinné látky se doporučuje zejména seniorům. Mladším lidem se doporučuje používat jednu kapku přípravku denně.
- Vhodní forma - doplněk stravy je dostupný v revoluční formě kapek, které si snadno odměříte pomocí dodané pipety.
Složení:
MCT olej obsahující mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem z olejnatých semen morčete, D-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), cholekalciferol z lanolinu (vitamín D).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín D0.05 mg
Vitamín E1.8 mg
Dávkování:
Zdraví dospělí do 75 let - 1 kapka denně s jídlem. Zdraví dospělí nad 75 let - 2 kapky denně s jídlem. Před použitím je vhodné provést krevní test na 25-(OH) D a výsledky konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.