OstroVit Pharma Vitamin methyl B-complex drops 30 mlCena: 103 Kč / 3,89 EUR


-
+

Popis

Pharma Vitamin methyl B-complex drops 30 ml

B-komplex je skupina vitamínů B nezbytných pro fungování základních funkcí celého organismu včetně nervové soustavy.

Obsažené vitamíny:
- Thiamin (vitamín B1) přispívá k udržení správného energetického metabolismu a napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy, přispívá k udržení správných psychických funkcí a také ke správné činnosti srdce.

- Riboflavin (vitamín B2) přispívá k udržení správného energetického metabolismu, napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy, navíc pomáhá udržovat správný stav sliznic a stav červených krvinek. Kromě toho pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

- Niacin (vitamín B3) přispívá k udržení správného energetického metabolismu a také přispívá k udržení správných psychických funkcí.

- Kyselina pantotenová (vitamín B5) přispívá k udržení správného energetického metabolismu, dále ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů. Kromě toho přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a pomáhá udržovat duševní výkonnost na správné úrovni.

- Biotin (vitamín B7) přispívá k udržení správného energetického metabolismu, napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy, přispívá k udržení správného metabolismu makroživin. Biotin pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy a pomáhá udržovat správný stav sliznic.

- Kyselina listová přispívá k růstu mateřských tkání během těhotenství (včetně jeho raného stádia), podílí se na procesu dělení buněk, pomáhá při ke správné tvorbě krve a k udržení správného metabolismu homocysteinu. 5-MTHF není syntetizován v těle, takže musí být dodáván s potravou nebo suplementací.

- Vitamin B12 přispívá k udržení správného energetického metabolismu a napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy a k udržení správného metabolismu homocysteinu. Tento vitamín hraje roli v procesu buněčného dělení.

- Vitamin B6 ve formě pyridoxal 5-fosfát je nejlepší biologicky dostupná forma vitamínu B6 pro naše tělo. Plní a podporuje mnoho fyziologických funkcí a je rozhodující pro správné fungování všech orgánů v našem těle.
Složení:
Objemová látka: glycerol; čištěná voda, kyselina nikotinová (niacin), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantotenová), riboflavin (vitamín B2), pyridoxal 5-fosfát P-5-P (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (thiamin), L-methylfolát vápenatý L-5-MTHF (kyselina listová), D-biotin (biotin), methylkobalamin (vitamín B12).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Biotin0.05 mg
Kyselina listová 0.2 mg
Kyselina pantothenová6 mg
Vitamín B1 - thiamin1.1 mg
Vitamín B12 - kobalamin0.0025 mg
Vitamín B21.4 mg
Vitamín B3 - niacin16 mg
Vitamín B6 - pyridoxin1.4 mg
Dávkování:
Před použití dobře protřepejte. Odměřte 10 kapek na čajovou lžičku nebo rozpusťte v tekutině při pokojové teplotě (voda, čaj, džus).