Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

OstroVit Piperine 30 MAX 90 tblCena: 109 Kč / 4,11 EUR


-
+

Popis

Piperine 30 MAX je extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.), který obsahuje 95 % piperinu. Ten je známou složkou spalovačů tuku, který může také zvyšovat vstřebatelnost některých látek, jako například kurkumin. Díky svým schopnostem patří mezi antioxidanty, tedy látky, které bojují proti volným radikálům. Je ve formě snadno polykatelných tablet.

Piperine 30 MAX - extrakt z plodů černého pepře, který zvyšuje vstřebatelnost některých látek, patří mezi antioxidanty

Piperine 30 MAX jsou snadno polykatelné tablety s extraktem plodů černého pepře (Piper nigrum L.). Obsahují 95 % piperinu, který je ve světě fitness velmi známou a pravidelnou součástí různých spalovačů tuku. Vyhledávají ho tedy zejména lidé, kteří usilují o redukci hmotnosti. Bohatým zdrojem piperinu je černý pepř, kterého však v jídle nepřijmeme tolik jako v případě suplementace.

Kromě toho patří piperin mezi antioxidanty, tedy látky, které bojují proti škodlivým volným radikálům. Mezi jeho další výhody patří to, že může zlepšit vstřebávání některých živin, jako například selen, betakaroten, vitamín B, koenzym Q10 či kurkumin. Piperine 30 MAX je tedy skvělou volbou nejen pro vegany, ale také v případě, že chcete maximálně podpořit svou snahu na trénincích během diety.

Piperine 30 MAX a jeho výhody

  • extrakt plodů černého pepře (Piper nigrum L.)
  • obsahuje 95 % piperinu
  • má formu snadno polykatelných tablet
  • bývá pravidelnou součástí spalovačů tuku
  • je vyhledáván lidmi, kteří usilují o hubnutí
  • má antioxidační vlastnosti
  • je vhodný i pro vegany
  • může zlepšit vstřebávání některých živin

Dávkování

Užívejte 1 dávku (1/4 tablety) denně. Produkt je určen pouze pro dospělé.

Složení

Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; škrob, extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) s obsahem 95 % piperinu, protihrudkující látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 1 dávka (1/4 tablety)
Extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) 7,9 mg
- z toho piperin (95 %) 7,5 mg

Upozornění

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sójové boby, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte výrobek jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Výrobek nesmí užívat děti, těhotné a kojící ženy. Balení uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě, mimo přímé sluneční záření a při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Mohlo by Vás také zajímat