OstroVit Piperine 30 mg MAX 90 tabletCena: 105 Kč / 3,96 EUR


-
+

Popis

Piperine 30 mg MAX 90 tablet

Piperin je alkaloid přirozeně se vyskytující v černém pepři. Bylo prokázáno, že může dramaticky zvýšit absorpci selenu, vitamínu B a C, kurkuminu, koenzymu Q10, betakarotenu a dalších živin. Příznivě stimuluje trávící enzymy slinivky břišní, posiluje trávicí kapacitu a podporuje zdravé dýchání.

Piperin je přírodní digestivum – povzbuzuje činnost trávicích enzymů slinivky, posiluje trávicí kapacitu a významně zkracuje čas trávení přijaté potravy. Piperin v kombinaci s kurkumin zvyšuje koncentraci beta-endorfinů a serotoninu v mozku a působí jako přírodní antidepresivum a celkově zlepšuje funkčnost mozku.

Účinky Piperinu v bodech:
- Díky vysokému obsahu piperinu v extraktu, až 95%, se doplněk ukazuje jako vysoce účinný.
- Podporuje trávicí systém a podporuje hubnutí. Jeho fungování je založeno na regulaci žaludečních šťáv.
- Zvýšená BIO dostupnost - použití extraktu z černého pepře může posílit účinky dalších živin. Pokud používáte produkty bohaté na kurkumin, koenzym Q10 nebo beta-karoten, může Piperin pomoci při jejich vstřebávání.
Složení:
Objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza; škrob, extrakt z plodů černého pepře (Piper nigrum L.) obsahující 95 % piperinu, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Extrakt z černého pepře7.9 mg
Piperin7.5 mg
Dávkování:
Užívejte 1 dávku (1/4 tablety) denně.