OstroVit Vit endurance shot 100 ml grapefruitCena: 36 Kč / 1,36 EUR


-
+

Popis

Vit endurance shot 100 ml grapefruit

Předtréninková formule v příchuti grapefruitu s až 10 účinnými látkami, které podpoří výkonnost, sílu a efektivitu tréninku.

Obsažené látky:
- L-citrulin malát vykazuje antioxidační aktivitu, pomáhá zvýšit účinek svalové "pumpy" díky intenzifikaci syntézy oxidu dusnatého.
- Taurin může ovlivnit výkonnost organismu a zvýšit spalování tuků, podporuje svalovou činnost, brzdí katabolické procesy ve svalech.
- Adenosin 5-trifosfát (ATP) může zlepšit výkonnost těla a snížit pocity únavy.
- Kofein bezvodý dodává energii a chuť k akci, snižuje únavu, přispívá ke zvýšení bdělosti a koncentrace.
- Beta-alanin oddaluje únavu při vysoce intenzivním cvičení.
- Riboflavin přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.
- Niacin může pomoci snížit pocity únavy a vyčerpání, podílí se na udržení normálního energetického metabolismu.
- Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální činnosti, snižuje pocity únavy a vyčerpání, ovlivňuje správnou činnost nervové soustavy.
- Vitamin B12 hraje nezanedbatelnou roli v procesu buněčného dělení a podílí se na správné syntéze cysteinu. Podporuje činnost nervové soustavy a pomáhá snižovat pocit únavy.
- Hořčík pomáhá udržovat rovnováhu elektrolytů, podporuje správnou činnost svalů a udržení zdravých kostí, podílí se na správné syntéze bílkovin, podporuje činnost nervové soustavy, čímž snižuje pocit únavy a vyčerpání.
Složení:
Voda, jablečná šťáva z koncentrátu jablečné šťávy 20%, L-citrulin malát, citrát draselný (draselný), beta-alanin, taurin, hořečnaté soli kyseliny citrónové (hořčík), bezvodý kofein, disodná sůl adenosin 5-trifosfátu (ATP), aroma, konzervační látky: sorban draselný, benzoan sodný; sladidla: sukralóza, acesulfam K; inositol hexanikotinát (niacin), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2), methylkobalamin (vitamin B12).

Upozornění: Výrobek může obsahovat sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše, ryby.
Upozornění: Obsahuje kofein. Nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu 170 mg v 1 porci), nekonzumujte s jinými produkty, které jsou zdrojem kofeinu nebo jinými složkami s podobnými účinky.
Nutriční informace v jedné dávce:
Hořčík75 mg
Vitamín B12 - kobalamin0.00125 mg
Vitamín B20.7 mg
Vitamín B3 - niacin8 mg
Vitamín B6 - pyridoxin0.7 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Adenosine 5´ - Triphosfate Disodium (Peak Atp)100 mg
Beta alanine800 mg
kofein bezvodý170 mg
L-Citruline975 mg
L-citruline malate1500 mg
Taurin600 mg
Dávkování:
Vypijte 1/2 lahvičky (50 ml - 10 čajových lžiček) denně před plánovanou fyzickou aktivitou. Nekonzumujte více než 1 porci denně.