OstroVit Vitamin C 2000 shot 100 ml zelené jablkoCena: 27 Kč / 1,02 EUR


-
+

Popis

Vitamin C 2000 shot 100 ml zelené jablko

Vitamín C má v našem těle mnoho důležitých funkcí. Především lidé, kteří jsou často nemocní, ocení jeho vliv na imunitu a snížení oxidačního stresu. Mimo to však přispívá i ke správné funkci psychiky, nervového systému, látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, a dokonce pomáhá snižovat únavu a vyčerpání.

Vitamín C má však v těle důležitou roli i v souvislosti s pletí, neboť přispívá ke správné tvorbě kolagenu a optimální funkci pokožky. Bez něj by naše tělo nebylo schopné si kolagen vytvářet, což by mohlo vést k nižší pružnosti kůže, vyššímu výskytu vrásek a dalším negativním projevům. Kromě toho má vitamín C vliv i na správnou funkci kostí, chrupavek, dásní a zubů.

Vitamín C a jeho výhody:
- má vliv na imunitu a snížení oxidačního stresu
- přispívá ke správné tvorbě kolagenu
- ovlivňuje správnou funkci pokožky, chrupavek, kostí, zubů a dásní
- pomáhá ke správné funkci psychiky a nervového systému
- přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie
- má vliv na snížení únavy a vyčerpání.
Složení:
Voda, jablečná šťáva z koncentrátu jablečné šťávy 20 %, kyselina L-askorbová (vitamin C), sladidlo: sukralóza; konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný, aroma.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín C1000 mg
Dávkování:
Užívejte 1⁄2 lahvičky (50 ml - 10 čajových lžiček) denně. Nekonzumujte více než 1 porci denně. Upozornění: Nepoužívat u osob predisponovaných k tvorbě ledvinových kamenů nebo trpících onemocněním ledvinových kamenů.