OstroVit Vitamín C + hesperidin + rutin 60 kapslíCena: 174 Kč / 6,55 EUR


-
+

Popis

Vitamín C + hesperidin + rutin 60 kapslí

Unikátní kombinace kyseliny L-askorbové a přírodních extraktů z květů japonských perlorodek a plodů hořkého pomeranče. Vysoký obsah rutinu a hesperidinu v extraktech zaručuje lepší vstřebávání vitamínu C v těle a také poskytuje ještě silnější antioxidační účinek doplňku.

Profylaktické použití kyseliny L-askorbové, běžně známé jako vitamín C, může výrazně zkrátit dobu trvání nákazy. Jeho pravidelný příjem navíc podporuje fungování mnoha procesů v těle. Vitamín C hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu, chrání zuby před kazem a čistí od toxinů. Použití až 3 účinných látek v jednom produktu, vitamínu C, extraktu z japonských perel a extraktu z hořkého pomeranče, zesiluje zdraví prospěšný účinek doplňku a ovlivňuje těsnost cév.

Aktivní složky:

- Vitamín C je silný antioxidant, který posiluje obranyschopnost, podporuje syntézu kolagenu, usnadňuje hojení ran, zvyšuje vstřebávání železa či omezuje růst bakterií způsobujících kaz
- Extrakt z květu japonských perel a extrakt z hořkého pomeranče jsou antioxidanty, které utěsňují a činí cévy pružnějšími
- Rutin ovlivňuje příznivě křehkost krevních kapilár, tím brání jejich poškození a zvyšuje pružnost cév. Má významné antioxidační účinky a s tím související antikarcinogenní účinky, zesiluje účinek vitamínu C a snižuje hodnoty LDL cholesterolu.

Vlastnosti produktu:
- Zlepšuje stav krevních cév
- Má silné antioxidační účinky
- Díky použití přírodních rostlinných extraktů podporujících působení vitamínu C je doplněk vysoce účinný
- Kapsle ani její obsah neobsahuje látky živočišného původu, díky čemuž je doplněk vhodný i pro vegany a vegetariány.
Složení:
Kyselina L-askorbová (vitamín C), obal tobolky (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza), extrakt z plodů hořkého pomeranče standardizovaný na 60 % hesperidinu, extrakt z japonských perel standardizovaný na 95 % rutin.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy. Kapsle jsou vhodné pro vegany.
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Vitamín C900 mg
Průměrné nutriční informace v 1 kapsli:
Extrakt z hořkého pomeranče60 mg
Extrakt z japonských perleťových květů40 mg
Hesperidin36 mg
Rutin38 mg
Dávkování:
1 kapsle denně.