OstroVit Vitamin D3 2000 IU + K2 vege 120 kapslíCena: 215 Kč / 8,11 EUR


-
+

Popis

Vitamin D3 2000 IU + K2 vege 120 kapslí

Lidské tělo vitamín D přirozeně získává ze stravy a pokožky, kde je produkován, pokud je vystavena ultrafialovému slunečnímu záření. Standardní jídelníček však většinou dostatečný příjem vitamínu D nezajišťuje, a v zimních měsících kdy není tolik slunce může tělo pociťovat jeho nedostatek.

Vitamín D je zodpovědný za normální vstřebávání fosforu, udržování zdravých kostí a zubů a bezproblémovou činnost svalů. V kombinaci s vitamínem K2 podporuje posílení kosterního systému, stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což dále ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubům má také za následek zvýšení svalové síly a zabraňuje ztrátě svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí. Kromě toho má vliv na zvýšení odolnosti těla vůči infekcím.

Vitamín K2 je nezbytný pro správné fungování těla, reguluje proces srážení krve a také ovlivňuje udržování normální minerální hustoty kostí. Je zodpovědný za správný transport vápníku z krve do kostní tkáně, což umožňuje udržení zdravých a silných kostí a zvyšuje jejich odolnost.
Složení:
Inulin, potahová kompozice (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza), přírodní vitamín D z islandského lišejníku (cholekalciferol), menachinon-7 MK-7 (vitamín K) z Bacillus subtilis natto.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.

Kapsle jsou veganské.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín D30.05 mg
Vitamín K20.05 mg
Dávkování:
Užívejte 1 dávku (1 kapsli) denně. Před použitím je vhodné provést krevní test 25-(OH)D a poradit se s lékařem nebo lékárníkem. Přípravek je určen pro zdravé dospělé do 75 let. VAROVÁNÍ! Výrobek by neměli konzumovat lidé užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např. Warfarin a acenokumarol).