OstroVit Vitamin D3 400 IU baby spray 30 mlCena: 125 Kč / 4,72 EUR


-
+

Popis

Vitamin D3 400 IU baby spray 30 ml

Tekutá forma vitamínu D3 pro ty nejmenší. Jedna dávka představuje pouze 400 IU, což je doporučený denní příjem vitaminu D3 u dětí do 0,5 roku. Navíc s vitamín E, který podporuje zrak a cévní systém. Pro děti narozené před 32. týdnem těhotenství je doporučený příjem 800 IU.

Vitamín D je zodpovědný za normální vstřebávání fosforu, udržování zdravých kostí a zubů a bezproblémovou činnost svalů. V kombinaci s vitamínem K2 podporuje posílení kosterního systému, stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což dále ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubům má také za následek zvýšení svalové síly a zabraňuje ztrátě svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí. Kromě toho má vliv na zvýšení odolnosti těla vůči infekcím.

Obsažený vitamín E patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Nedostatek vitamínu E způsobuje neurologické potíže a snižuje obranyschopnost.
Složení:
MCT olej obsahující mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem z olejnatých semen Guineje, D-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), cholekalciferol z lanolinu (vitamín D).

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín D0.01 mg
Vitamín E1.8 mg
Dávkování:
Před použitím protřepejte. Dávkovací pumpu vtlačte jednou denně přímo do úst dítěte nebo do jídla.