OstroVit Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 shot 100 mlCena: 39 Kč / 1,47 EUR


-
+

Popis

Vitamin D3 4000 IU + K2 MK-7 shot 100 ml

Zajištění optimální denní hladiny vitaminu D3 a K2 je nezbytné pro správné fungování lidského těla. Jde o vitamíny rozpustné v tucích, které se vyplatí doplňovat společně. Vitamin D3 ovlivňuje mimo jiné posílení imunity a udržení kalcium-fosfátového metabolismu, vitamin K2 se podílí na procesu koagulace. Při společném použití mají významný vliv na udržení zdravého stavu zubů a kostí.

Vitamín D je zodpovědný za normální vstřebávání fosforu, udržování zdravých kostí a zubů a bezproblémovou činnost svalů. V kombinaci s vitamínem K2 podporuje posílení kosterního systému, stimuluje vstřebávání vápníku a fosforu ve střevech, což dále ovlivňuje správnou mineralizaci kostí a zubům má také za následek zvýšení svalové síly a zabraňuje ztrátě svalové tkáně, urychluje spalování tuků a podporuje proces hubnutí. Kromě toho má vliv na zvýšení odolnosti těla vůči infekcím.

Vitamín K2 je nezbytný pro správné fungování těla, reguluje proces srážení krve a také ovlivňuje udržování normální minerální hustoty kostí. Je zodpovědný za správný transport vápníku z krve do kostní tkáně, což umožňuje udržení zdravých a silných kostí a zvyšuje jejich odolnost.
Zdrojem vitamínu K2 MK-7 v našem přípravku je natto - japonský pokrm vyrobený z neupravených sójových bobů fermentovaných bakterií Bacillus subtilis a vitamínu D3 - cholekalciferolu z lanolinu.

Přednosti produktu:
- Přírodní složení - zdrojem vitamínu K2 MK-7 v našem přípravku je natto - japonský pokrm vyrobený z neupravených sójových bobů fermentovaných bakterií Bacillus subtilis a vitamínu D3 - cholekalciferolu z lanolinu
- Dostatečná kombinace vitaminu K2 MK-7 s vitaminem D3 v jednom přípravku zajišťuje vysokou biologickou dostupnost a účinné působení
- Snadné dávkování - ideální pro lidi, kteří se vyhýbají suplementaci ve formě tablet.
- Lahodná chuť.
Složení:
Voda, jablečná šťáva z koncentrátu jablečné šťávy 20 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová; cholekalciferol z lanolinu (vitamin D), menachinon-7 MK-7 (vitamin K) odvozený z Bacillus subtilis natto, aroma, sladidlo: sukralóza; konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný.

Upozornění: Výrobek může obsahovat mléko, vejce, lepek, sója, ořechy.
Nutriční informace v jedné dávce:
Vitamín D0.05 mg
Vitamín K0.05 mg
Dávkování:
Zdraví dospělí do 75 let - ½ lahvičky (50 ml) denně. Zdraví dospělí nad 75 let - 1 lahvička denně. Před použitím je vhodné provést test 25-(OH)D v krvi a výsledek testu konzultovat se svým lékařem nebo lékárníkem. Upozornění: Přípravek by neměly užívat děti, těhotné a kojící ženy a osoby užívající antikoagulancia obsahující antagonisty vitaminu K (např. warfarin a acenokumarol).