-20 %

Image

Penco Daily tab 90 tabletCena: 329 Kč / 12,19 EUR


Popis

Daily tab 90 tablet

Účinná kombinace 13 vitamínů, 15 minerálů a 16 biologicky aktivních látek v tabletách s postupným uvolňováním. Jedna tableta denně zvýší energii a vitalitu, odstraní únavu a posílí obranyschopnost, zejména vitamíny C, B6 a B12 mají pozitivní vliv na normální funkci imunitního systému.

· 44 vitamínů, minerálů a aktivních látek


· postupné uvolňování = dokonalé využití


· obrana proti psychické a fyzické únavě


· obnovuje energii vyčerpaného organizmu


· napomáhá zpomalit stárnutí

Každá tableta Daily Tab 44 plus dodá organizmu doporučené denní dávky vitamínů, potřebné minerální látky, rostlinné extrakty a další biologicky aktivní složky jako je např. koenzym Q10, cholin, inositol, glutathion, sibiřský Ženšen, Echinacea purpurea, šípek a nyní navíc Activin a karotenoidy lutein a lykopen.
Složení:
Activin je výtažek z jadérek červených kalifornských hroznů s vysokým obsahem flavonoidů. Je několikanásobně silnějším antioxidantem než vitamíny C a E nebo beta karoten. Chrání organizmus před nepříznivými vlivy životního prostředí, každodenním stresem nebo špatnou životosprávou. Klinickými a experimentálními studiemi, např.Talpur NA, etal., Effects of Chromium and Grape Seed Extract on the Lipid Profile of Hyperchlesterolemic Patients. The FASEB Journal, 14: Abstract 503.8, A727, 2000, bylo potvrzeno, že Activin snižuje i hladinu cholesterolu a brání jeho usazování v cévách. Tím je také odborníky vysvětlován „francouzský paradox“. Francouzi, kteří tradičně konzumují červené víno ve větším množství, jsou národem s nejnižším počtem kardiovaskulárních onemocnění.

Lutein je antioxidant, žluté karotenoidní barvivo, látka nezbytná pro normální vidění.

Lykopen patří také do skupiny karotenoidů, vyskytuje se v šípcích, růžových grepech a hlavně v rajčatech, kterým dává červené zabarvení. V organizmu působí jako antioxidant, chrání nukleové kyseliny a bílkoviny před poškozením reaktivními volnými radikály.

Koenzym Q10 je nejen účinným antioxidantem , ale i důležitou složkou produkce energie v těle.

Cholin a inositol mají blahodárný vliv na nervový systém a díky lipotropnímu účinku jsou dobře využitelné při redukci tuků.Sibiřský Ženšen je nejúčinnější druh ženšenu, má výrazné posilující účinky na psychický a fyzický výkon. Známý je jeho omlazující efekt.Šípek zvyšuje účinek vitamínu C a má antioxidační účinek.

Echinacea působí jako přírodní antibiotikum a jako antioxidant.
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Draslík40 mg
fosfor126 mg
Hořčík100 mg
Vitamín A - retinol0.5 mg
Vitamín B1 - thiamin5 mg
Vitamín B12 - kobalamin20 mcg
Vitamín B2 - riboflavin5 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová10 mg
Vitamín B6 - pyridoxin5 mg
Vitamín C90 mg
Vitamín D25 mcg
Vitamín E - tokoferol20 mg
Vitamín H - biotin30 mcg
Vitamín K125 mcg
Bór0.15 mg
Chlór36.3 mg
Chrom25 mcg
Jód150 mcg
Křemík0.01 mg
Mangan2.5 mg
Měď2 mg
Molybden25 mcg
Nikotinamid20 mg
Selen28 mcg
Vápník162 mg
Železo18 mg
Zinek15 mg
Aminokyseliny v 1 tabletě:
L-Cystein8 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
L-Glutation2.5 mg
Acerola10 mg
Activin-Extrakt z hroznových jader7.5 mg
Betain5 mg
Bioflavonoidy20 mg
Cholin15 mg
Echinacea50 mg
Inositol15 mg
Koenzym Q103 mg
Lutein1.5 mg
Lycopene1.5 mg
PABA5 mg
Schizandra chinensis2.5 mg
Sibiřský ženšen50 mg
Šípek3 mg
Dávkování:
Jednu tabletu denně, nejlépe ráno nebo v poledne, s jídlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let.Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.Uchovávejte na suchém místě, nevystavujte vysokým teplotám nad 20°C a přímému slunci. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Ukládat mimo dosah dětí!