Vážení zákazníci, naše pobočka v Koterovské ulici v Plzni je stále otevřena, a e-shop běží v normálním provozu.


Penco Magnesium organic liquid 60ml magneshotCena: 34 Kč / 1,21 EUR


Popis

Magnesium organic liquid 60ml magneshot

Synergická kombinace hořčíku a zinku ve formě organických solí, obohacená vitamínem B6. Doporučujeme pro doplnění ztrát hořčíku a zinku v organizmu a ke zmírnění svalových křečí během výkonu. Ampule obsahuje 500mg hořčíku. 60 ml = 2 dávky.

Hlavní výhody Penco® Magnesium organic Liquid:

Hořčík + zinek + vitamín B6
Hořčík ve formě citronanu hořečnatého
Zinek ve formě glukonanu zinečnatého
Bez cukrů, s minimem kalorií
Praktické balení a dávkování (1/2 ampule denně)
Rychlá pomoc při náhlém nedostatku hořčíkupenco magnesium liquid
1 dávka Penco® Magnesium organic Liquid 60 obsahuje:

250 mg hořčíku
6 mg zinku
3 mg vitamínu B6
Proč používat Penco® Magnesium organic Liquid:

Hořčík (Magnesium) plní řadu důležitých funkcí při regulaci energetického metabolismu. Zajišťuje svalovou a nervovou aktivitu. V doplňku stravy Penco ® Magnesium organic liquid je hořčík přítomen v organické formě, kterou tělo dokáže lépe využít.

Hořčík přispívá k:

Normální syntéze bílkovin
Normální činnosti svalů
Elektrolytické rovnováze
Nedostatek hořčíku vede u sportovců k oslabení a vyčerpání svalů, což se projevuje poklesem výkonnosti. Snížená hladina hořčíku bývá u sportovců poměrně častá a jeho doplňování formou doplňků stravy je doporučováno jako důležitá prevence křečí. Ztráty hořčíku potem jsou značné zejména u sportovců , kteří trénují nebo závodí v horkých klimatických podmínkách.

Zvýšená fyzická aktivita může zvýšit potřebu nejen hořčíku, ale i zinku, který je rozhodující složkou imunitního systému.

Zinek přispívá k:

Normální syntéze bílkovin
Normální funkci imunitního systému
Udržení normální hladiny testosteronu v krvi
Penco® Magnesium organic Liquid je obohacen vitamínem B6.

Vitamín B6 přispívá k:

Normálnímu metabolizmu bílkovin a glykogenu
Snížení únavy a vyčerpání
Regulaci hormonální aktivity
Pro koho je Penco® Magnesium organic Liquid vhodný:

Pro všechny sporty, u nichž v důsledku přetížení svalů hrozí riziko svalových křečí.
Složení:
voda čištěná, hořečnaté soli kyseliny citrónové, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma citron (stabilizátory E414, E445), glukonan zinečnatý, konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný, sladidlo: sukralosa, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)
Dávkování:
½ ampule (30 ml) se vypije bez ředění nebo se zředí hypotonickým nápojem. Návod k použití: doporučujeme 30-60 min před spaním pro doplnění hořčíku.Při zvýšené fyzické aktivitě se používá preventivně 1 dávka (½ ampule) několik dnů před výkonem. Při dlouhodobém vytrvalostním výkonu doporučujeme 1 dávku při prvních příznacích únavy a svalových křečí. Skladujte a uchovávejte při teplotě do 10-25 o C mimo dosah přímého slunečního světla. Před použitím protřepejte. Po otevření a spotřebujte do 7 dnů. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování, tj. ½ ampule denně. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti. Ukládat mimo dosah dětí!

Mohlo by Vás také zajímat