Vážení zákazníci, prodejna na Koterovské má v pátek 29.9. otevřeno pouze do 12:30, děkujeme za pochopení!

Penco Vitamín D3 120 tabletCena: 184 Kč / 6,94 EUR


-
+

Popis

Vitamín D3 120 tablet

Doplněk stravy s vysokým obsahem vitamínu D3 ve formě pastilek rozpustných v ústech. Tato unikátní forma vitamínu D3 umožňuje rychlejší nástup účinku a jednoduché používaní. Pastilka se rychle se rozpouští na jazyku, kde zanechává příjemnou pomerančovou chuť. Doporučujeme pro podporu imunity. Bez přidaného cukru.

VÝHODY PENCO® VITAMIN D3:
◾podpora imunity, zdravé kosti a zuby a normální činnost svalů
◾biologicky dostupná forma vitamínu D
◾1 x denně jedna pastilka
◾snadné používání bez zapíjení a polykání
◾unikátní technologie pro rychlý nástup účinku
◾bez přidaného cukru
◾přírodní aroma, bez barviv a konzervantů
◾balení až na 4 měsíce

Doporučená denní dávka = 1 pastilka Penco® VITAMIN D3 obsahuje:
◾1 000 IU vitamínu D3 = 25 µg vitamínu D3
◾500% doporučené denní dávkyPROČ UŽÍVAT Penco® VITAMIN D3:

Poskytuje vitamín D3 příjemnou formou – pastilky rozpustné v ústech, bez zapíjení a polykání. Aktivní látka je tak absorbována a vstřebávána již v dutině ústní, což zajišťuje její rychlejší využití.

Vitamín D je „sluneční vitamín“ se strukturou hormonu, který přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamín D také podporuje normální funkci imunitního systému a normální činnost svalů. Dostatek vitamínu D se tvoří působením slunečního světla na kůži. V podzimních a zimních měsících mnoho lidí nemá dostatek slunečního záření na vytvoření potřebné dávky vitamínu D, navíc s věkem klesá schopnost těla tvořit vitamín D. Proto doporučujeme pravidelné užívání vitamínu D.

PRO KOHO JE Penco® VITAMIN D3 URČEN?


Penco® Vitamín D3 doporučujeme pro osoby se zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží, pro sportovce a pro starší lidi nad 60 let. Je vhodný zejména v období extrémní fyzické zátěže, psychického stresu nebo v podzimních a zimních měsících a v období zvýšeného rizika nachlazení.
Složení:
plnidlo škrob a celulóza, sladidlo erythritol, plnidlo modifikovaný škrob, protispékavá látka oxid křemičitý, stabilizátor mono- a diacylglyceroly mastných kyselin, sladidlo steviol-glykosidy, cholekalciferol (vitamín D3), přírodní aroma

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy na doporučení lékaře. Ukládat mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.
Minimální trvanlivost do data vyznačeného na dně obalu.

Skladujte a uchovávejte v suchu při teplotě do 25 O C.

Penco® Vitamín D3 – doplněk stravy se sladidly, pastilky na cucání s vitamínem D3
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Dávkování:
Dospělí 1 pastilku denně. Návod k použití: 1 pastilku nechte volně rozpustit v ústech