Prom-in Nitrox pump 334,5gCena: 449 Kč / 16,94 EUR

malina/citron
449 Kč
16,94 EUR
mango/ananas
449 Kč
16,94 EUR

Popis

  • Nitrox Pump – nejmodernější PRE-WORK suplement
    Produkt, který Vám pomůže získat zaměření ostré jako laser a současně podpoří maximální napumpování

NITROX PUMP - PŘEDTRÉNINKOVÝ SUPLEMENT PRO KAŽDÉHO

Díky optimálnímu složení Nitrox Pump svůj výkon posune nejen fitness nadšenec, ale i sportovci mnoha disciplín. Z vyváženého složení bude těžit veslař, cyklista nebo nadšenec bojových sportů. Získáte zaměření a zlepšíte své soustředění, což využijete v tréninku.

OXID DUSNATÝ, ZÁZRAČNÁ MOLEKULA PRO ZDRAVÍ I VÝKON

Zvýšení produkce oxidu dusnatého díky kombinaci aminokyselin a přírodních složek podpoříte nejen výkon, ale i celkové zdraví. Oxid dusnatý reguluje veškeré biologické procesy. Hlavní funkcí je uvolňování hladkého svalstva a cév, což vede k lepšímu průtoku krve do srdce, tkání a orgánů po celém těle. Díky zlepšení průtoku krve dochází v těle k efektivnější distribuci živin, a tím ke zlepšení celkové vitality a výkonu. Toho je dosaženo díky unikátní kombinaci L-Citrulin Malátu a L-Arginin alfa-ketoglutarátu doplněnou o speciální rostlinné složky.
Nitrox Pump není jen svalová pumpa. Je navržen tak, aby optimalizoval krevní oběh a celkově zlepšil prokrvení orgánů. Je skvělou volbou i pro vytrvalostní sportovce a vlastně kohokoli.

POD DROBNOHLEDEM ANEB L-CITRULIN MALÁT A L-ARGININ ALFA-KETOGLUTARÁT V DOKONALÉ SYNERGII

NITROX PUMP představuje inovovanou verzi původního Nitrox Pump z roku 2014. U tohoto produktu cenili uživatelé především rychlého nástupu napumpování. Toho bylo docíleno kombinací L-Citrulin Malátu a L-Arginin alfa-ketoglutarátu. Tuto osvědčenou kombinaci jsme zachovali, ale abychom navíc dosáhli nejen velmi rychlého nástupu účinku a současně zajistili extrémní napumpování po delší dobu, navýšili jsme množství L-Citrulin Malátu na plných 6 000 mg. Současně mix doplňují polyfenoly z Vitis Vinifera a extrakt z červené řepy, které ještě prodlouží a zkvalitní napumpování.

PROČ KOMBINACE KOFEIN L-THEANIN? ANEB ULTIMATIVNÍ KOMBINACE PRO ZAMĚŘENÍ BEZ STIMULACE?

L-theanin ve spojení s kofeinem pracují společně efektivněji a současně bezpečněji. Kombinace L-theaninu a kofeinu zlepšuje kognitivní funkce a snižuje sklon k rozptylování. A to přesně potřebujete pro optimální trénink. Současně L-theanin výrazně snižuje nervozitu, která bývá spojována s konzumací kofeinu. Získáte tak optimální zaměření, ale bez přehnané stimulace.

UŽÍVEJTE EFEKTIVNĚ

Ať už jdete do fitka, běhat, na kolo, případně vyrážíte na trek, běžky nebo skialpy, stačí užít 30 minut před výkonem a vaše aktivita získá nový rozměr, a ještě si pochutnáte. Pokud plánujete delší výkon, doporučujeme v průběhu výkonu doplnit produktem Intra Fuel s elektrolyty, polyfenoly a aminokyselinami.

 

L-Theanin
L-THEANIN

Je aminokyselinou nacházející se především v čajových listech. Tato aminokyselina zvyšuje hladinu GABA a dalších uklidňujících mozkových chemikálií jako je serotonin nebo dopamin a současně snižuje hladiny chemických látek v mozku, které jsou spojeny se stresem a úzkostí. Zde se diskutuje o pozitivním vlivu L-theaninu na mozkové buňky, které může chránit před stresem a poškozením souvisejícím s věkem.

Beta Alanin
BETA ALANIN

Aminokyselina, která prokazatelně zvyšuje koncentraci karnosinu ve svalech. Karnosin je silným antioxidantem a peptidem. Tento peptid je jednou z prvních obranných linií našich svalů proti tvorbě vodíkových iontů během cvičení s vysokou intenzitou.

Citrulin malát
CITRULIN MALÁT

Tato velmi známá látka je vlastně směsí neesenciální aminokyseliny citrulinu a kyseliny jablečné. Citrulin malát výrazně napomáhá produkci energie tím, že zvyšuje množství fosfokreatinu a produkci adenosin trifosfátu (ATP). Citrulin je také známým prekurzorem argininu čili mezi jeho základní benefity patří optimalizace prokrvení a tím optimální transport živin do pracujících svalů.

DOPLNĚK STRAVY V PRÁŠKU, SE SLADIDLEM, 334,5 g. OBSAHUJE KOFEIN (250 mg v denní dávce) – NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI A TĚHOTNÉ ŽENY. KOMBINACE ÚČINNÝCH LÁTEK VHODNÝCH PRO PŘEDTRÉNINKOVÉ POUŽITÍ

 

NÁVOD NA PŘÍPRAVU: 22,3 g (7 odměrek) směsi rozmíchejte ve 300 ml neperlivé vody. Užijte 15–30 minut před tréninkem.

 

DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ: 22,3 g

 

SLOŽENÍ: L-citrulin DL-malát 2 : 1, beta-alanin, glycerol monostearát 90 %, A-AKG (L-arginin alfa-ketoglutarát), betain hydrochlorid, L-tyrosin, taurin, cholin bitartrát,  extrakt z červené řepy, prášek z kokosové vody, aromata, L-theanin, kofein, Vitis vinifera (extrakt vinné révy), sladidlo: sukralóza; nikotinamid (niacin), kyselina L-askorbová (vitamin C), Deanol L-bitartrát, extrakt z kajenského pepře, extrakt z Citrus aurantium

 

  • Niacin přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Niacin přispívá k normální psychické činnosti
  • Extrakt z vinné révy podporuje normální krevní tlak

 

UPOZORNĚNÍ: Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, pro osoby s respiračním onemocněním, onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Dbejte na dobré uzavření obalu a dodržování způsobu přípravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není náhradou pestré stravy.

 

Hodnoty účinných látek na porci (22,3 g)
               PERFORMANCE + PUMP
L-citrulin malát

6 000 mg

Beta-alanin 3 200 mg
A-AKG

2 000 mg

Betain hydrochlorid 1 800 mg
Extrakt z červené řepy 500 mg
Extrakt vinné révy 200 mg
Niacin      100 mg (625 % RHP/RI*)
Vitamin C  100 mg (125 % RHP/RI*)
       CELL VOLUME + HYDRATION
Taurin 1 000 mg
Prášek z kokosové vody 500 mg
Glycerol      3 000 mg
                      ENERGY + FOCUS
L-tyrosin 1 500 mg
Cholin bitartrát  1 000 mg
L-theanin 300 mg
Kofein 250 mg
Deanol L-bitartrát 54 mg
DMAE 20 mg
Extrakt z kajenského pepře 20 mg
Extrakt z Citrus aurantium 10 mg

 

 
Balení obsahuje 15 porcí.