AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


Purasana BIO Green Smoothie 150 gCena: 259 Kč / 9,25 EUR


Popis

BIO Green Smoothie je prášek ze zelené směsi, který obsahuje čtveřici superpotravin, a to chlorellu, spirulinu, ječmennou a pšeničnou trávu. Jedná se o bohatý zdroj vlákniny z výhradně rostlinných zdrojů, který navíc obsahuje vitamíny, minerální látky a fytonutrienty.

BIO Green Smoothie - prášek ze zelené směsi superpotravin, který obsahuje celou řadu důležitých živin

BIO Green Smoothie je zelená směs superpotravin ve formě prášku pro všechny milovníky chutného smoothie. Obsahuje výhradně organické suroviny, a to chlorellu, spirulinu, ječmennou a pšeničnou trávu. Chlorella je oblíbená zejména u veganů, kterým nabízí bohatý zdroj železa. Z toho dokáže těžit hlavně imunitní systém, protože železo přispívá k jeho správnému fungování.

Spirulina je výživná řasa s velmi dobrou stravitelností. Obsahuje rostlinné bílkoviny a vitamín B12, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Oceníte ho i při těžkých trénincích, protože má pozitivní vliv na snížení únavy a vyčerpání. Pšeničná tráva je bohatá na živiny a její účinky mohou ocenit ti, kteří mají problémy s trávením. Součástí složení je i ječmenná tráva, která je skvělým zdrojem vitamínů a antioxidantu chlorofylu.

BIO Green Smoothie se skvěle hodí do džusu, jogurtu, případně jiných nápojů, na které nedáte dopustit. Je kvalitním zdrojem rostlinných bílkovin a vlákniny, který si zamilují všichni nadšenci zdravého životního stylu.

BIO Green Smoothie a jeho výhody:

  • obsahuje superpotraviny chlorellu, spirulinu, pšeničnou a ječmennou trávu
  • je kvalitním zdrojem bílkovin a vlákniny
  • je vhodný pro milovníky zdravého životního stylu a vegany

Složení

Prášek ze zelené směsi (ječmenná tráva *, pšeničná tráva *, spirulina *, chlorella *), bezlepková směs kukuřice *, rýže * a proso *, baobab *, lucuma *, datle *, citrón * (citrón *, maltodextrin *), psyllium *, lněné semínko *, arabská guma * ‘Fibregum ™’.

* z ekologického zemědělství

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 g10 g
Energetická hodnota 1291 kJ / 307 kcal 129 kJ / 30,7 kcal
Tuky 1,6 g 0,16 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,41 g 0,041 g
Sacharidy 48,44 g 4,844 g
z toho cukry 17,8 g 1,78 g
Vláknina 27,9 g 2,79 g
Bílkoviny 10,8 g 1,08 g
Sůl 0,15 g 0,015 g

Upozornění

Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po každém použití obal pevně uzavřete.