AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


Purasana BIO Psyllium 200 g



Cena: 229 Kč / 8,18 EUR


Popis

BIO Psyllium je rozpustná vláknina v BIO kvalitě, která je získávána z obalů semen jitrocele indického. Ve vodě dokáže několikanásobně zvětšit svůj objem, což může mít vliv i na pocit sytosti. Vláknina je důležitá zejména pro správnou funkci zažívání. Rozpustná vláknina patří mezi prebiotika, která obecně slouží jako potrava pro zdraví prospěšné bakterie v zažívacím systému.

BIO Psyllium - přírodní rozpustná vláknina, která se hodí pro zdravé zažívání

BIO Psyllium obsahuje přírodní rozpustnou vlákninu v BIO kvalitě, která je vyrobena rozemletím obalů semen rostliny s názvem jitrocel indický. Psyllium je výjimečné tím, že ve vodě dokáže několikanásobně zvětšit svůj objem. Díky tomu při průchodu trávicí soustavou bobtná a vytváří gel, který může mít vliv na pocit sytosti a váže na sebe škodlivé látky, které odvádí z těla pryč. Zároveň pomáhá s lepší průchodností střev, a hodí se tak při zažívacích problémech, jako je například zácpa nebo průjem. Dále patří mezi prebiotika, která obecně slouží jako potrava pro zdraví prospěšné bakterie (probiotika) v zažívacím systému a podporuje jejich růst. BIO Psyllium se tak hodí pro správnou funkci trávicího systému nebo větší pocit sytosti zejména při hubnutí.

Za den by každý dospělý člověk měl přijmout alespoň 25 gramů vlákniny a BIO Psyllium může pomoci doporučený příjem vlákniny splnit každý den. Můžete jej rozmíchat v oblíbeném nápoji nebo přidat do jogurtu, ovesné kaše nebo oblíbené granoly.

BIO Psyllium a jeho výhody

  • je přírodní rozpustná vláknina v BIO kvalitě
  • váže na sebe škodlivé látky
  • může mít vliv na pocit sytosti
  • patří mezi látky s prebiotickým působením
  • neobsahuje lepek
  • hodí se při hubnutí
  • je vhodné pro lidi, kteří chtějí podpořit přirozenou detoxikaci organismu
  • hodí se pro vegetariány i vegany

Složení

100% organické psyllium z Indie.

Dávkování

Smíchejte 1 čajovou lžičku (5 g prášku) s 200 ml nápoje podle vlastního výběru a konzumujte. Můžete přimíchat do chlebového těsta, koláčů, smoothie či jogurtu.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 g5 g
Energetická hodnota 757 kJ / 189 kcal 37,9 kJ / 9,5 kcal
Tuky 0,4 g 0,02 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,05 g 0 g
Sacharidy 0,4 g 0,02 g
z toho cukry 0,1 g 0 g
Vláknina 91 g 4,55 g
Bílkoviny 0,5 g 0,02 g
Sůl 0,1 g 0 g

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před prímým slunečním zářením. Po každém použití produktu víčko pečlivě utěsněte.

Mohlo by Vás také zajímat