Revix NMN 500 FORTECena: 690 Kč / 26,04 EUR


-
+

Popis

β-Nicotinamide mononucleotide je látka řadící se do kategorie tzv. neuroprotektiv, tedy látek podporujících zpomalování stárnutí organismu.

NMN 500 FORTE 60 kapslí

NMN nebo β-nikotinamid mononukleotid je velmi nadějná látka, která bývá často nazývána jako elixír mládí. Jedná se derivát vitaminu B3 . NMN je přirozeně se vyskytující látka a nachází ve všech formách života, včetně našeho těla. NMN je látka řadící se do kategorie tzv. neuroprotektiv, tedy látek podporujících zpomalování stárnutí organismu. O věčné mládí, zpomalení stárnutí nebo zvýšení kvality života se vědci pokoušeli od jak živa, ale až dlouholetá práce prof. Davida A. Sinclair, Ph.D., A.O.z Harvardu v USA přináší průlom a viditelné výsledky v podobě NMN.

Složení: β-Nicotinamide Mononucleotide (NMN), rostlinná kapsle z hypromelózy, pomocná látka oxid křemičitý. 

Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Doplněk stravy s rostlinnými extrakty. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nikotinamid mononukleotid (NMN) je v EU klasifikován jako chemická látka a zatím není určen k lidské spotřebě.

Výživové údaje V 1 kapsli
β-Nicotinamide mononucleotide (NMN) 500 mg

Hmotnost obsahu balení je 37 g