Sante Snídaňové cereálie Crunchy 350 gCena: 39 Kč / 1,39 EUR

banán čokoláda
classic

Popis

Snídaňové cereálie Crunchy si vás získají neodolatelnou křupavostí a výborným složením. Najdete v nich například celozrnné ovesné vločky, které podle příchutě doplňuje také sušené ovoce nebo čokoláda. I díky obsahu důležitých látek, jako je vláknina, hořčík, fosfor, železo nebo mangan, se stanou oblíbenou součástí vaší zdravé snídaně i svačiny.

Snídaňové cereálie Crunchy obsahují do křupava pečené ovesné vločky a další lahodné ingredience pro skvělý start dne

Snídaňové cereálie Crunchy obsahují do křupava pečené ovesné vločky a další lahodné ingredience, které vám zpříjemní start nového dne. Podle vybrané příchuti v nich najdete také sušené ovoce nebo čokoládu. Vynikají vysokým obsahem vlákniny, díky čemuž vás mohou zasytit na delší dobu. Pomohou vám tak dosáhnout dostatečného příjmu vlákniny, který je důležitý pro zdravé trávení.

Příjemným bonusem navíc je i fakt, že jsou přírodním zdrojem důležitých minerálních látek, jako je hořčík, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. To oceníte zejména v průběhu náročných dnů. Ve složení najdete také železo, které podporuje normální kognitivní funkce, jako je paměť, pozornost nebo koncentrace. Obsažený mangan zase přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, který zajišťuje tvorbu energie.

Díky svému složení se ideálně hodí studentům, pracujícím i sportovcům na doplnění energie, kdykoliv je jen třeba. Po smíchání s mlékem, rostlinným nápojem nebo jogurtem z nich během chvilky připravíte zdravou snídani. Vychutnat si je ale můžete i samostatně kdykoliv během dne jako křupavý snack.

Snídaňové cereálie Crunchy a jejich výhody

  • snídaňová směs s křupavými pečenými ovesnými vločkami
  • mají vysoký obsah vlákniny
  • jsou zdrojem hořčíku, fosforu, železa a manganu
  • podporují kognitivní funkce, jako je paměť a koncentrace
  • přispívají ke snížení únavy a vyčerpání
  • podporují energetický metabolismus
  • hodí se na snídani i svačinu

Složení

Příchuť ovoce: Obiloviny (celozrnné ovesné vločky 44, 5%, mouka 8,7 %: ječmen, kukuřice; kukuřičná krupice 1,5 %), ovocná směs 20 % v různém poměru [rozinky (rozinky, rostlinný olej: bavlníkový nebo/a) slunečnicový olej nebo/a řepkový olej, banánové lupínky (banán, kokosový olej, třtinový cukr, aroma, med), kandovaný ananas (ananas, třtinový cukr, regulátor kyselosti: kyselina citrónová), sušené slazené brusinky (sušené brusinky, třtinový olej, slunečnicový olej), sušené jablko (jablko, koncentrovaná citrónová šťáva)], rafinovaný třtinový cukr, nehydrogenovaný palmový tuk, glukózový sirup, třtinová melasa, kokosové vločky, mořská sůl, aroma, emulgátor: lecitiny (sója), skořice, ječmenný sladový extrakt.

Příchuť banán čokoláda: Obiloviny (celozrnné ovesné vločky 43,4 %, mouka 8,6 %: ječmen, kukuřice; kukuřičná krupice 1,4 %), sušené ovoce 16 % [banánové lupínky 9 % (banán, kokosový olej, aroma, med), rozinky (rozinky, rostlinné oleje: bavlníkový olej nebo / a slunečnicový olej nebo / a řepkový olej], nerafinovaný třtinový cukr, čokoláda 6 % (cukr, kakaová hmota, kakaový tuk, emulgátor: lecitiny (sója); přírodní vanilkové aroma), nehydrogenovaný palmový tuk, glukózový sirup, třtinová melasa, kokosové vločky, mořská sůl, emulgátor: lecitiny (sója), aroma, skořice, ječmenný sladový extrakt.

Příchuť classic: Obiloviny (celozrnné ovesné vločky 55,6 %, mouka 11 %: ječmen, kukuřice; kukuřičná krupice 1,8 %), nerafinovaný třtinový cukr, nehydrogenovaný palmový tuk, glukózový sirup, třtinová melasa, kokosové vločky, mořská sůl, aroma, emulgátor: lecitiny (sója); skořice, ječmenný sladový extrakt.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť ovoce)
100 g
Energetická hodnota 1775 kJ / 422 kcal
Tuky 12 g
z toho nasycené 5,8 g
Sacharidy 67 g
z toho cukry 31 g
Vláknina 7,2 g
Bílkoviny 7,9 g
Sůl 0,3 g
Thiamin 0,18 mg
Fosfor 238 mg
Železo 2,6 mg
Zinek 1,8 mg
Hořčík 72,3 mg
Mangan 1,9 mg

Nutriční hodnoty (příchuť banán čokoláda)100 g
Energetická hodnota 1837 kJ / 437 kcal
Tuky 14 g
z toho naycené 7,4 g
Sacharidy 67 g
z toho cukry 31 g
Vláknina 6,8 g
Bílkoviny 7,4 g
Sůl 0,3 g
Fosfor 240 mg
Železo 3,1 mg
Zinek 1,8 mg
Hořčík 86 mg
Mangan 1,9 mg

Nutriční hodnoty (příchuť classic)100 g
Energetická hodnota 1836 kJ / 437 kcal
Tuky 13 g
z toho nasycené 5,4 g
Sacharidy 67 g
z toho cukry 23 g
Vláknina 7 g
Bílkoviny 9,4 g
Sůl 0,38 g
Thiamin 0,21 mg
Fosfor 290 mg
Železo 3 mg
Zinek 2,2 mg
Hořčík 87,6 mg
Mangan 2,4 mg

Upozornění

Alergenové upozornění: Alergeny jsou vyznačeny tučným písmem ve složení produktu.
Může obsahovat stopy mléka, arašídů a jiných ořechů.