Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

Science in Sport GO Izotonický energetický gelCena: 35 Kč / 1,32 EUR

pomeranč
tropical

Popis

GO Izotonický energetický gel obsahuje rychle stravitelné sacharidy, které jsou důležité pro udržení optimálního výkonu během tréninku. Díky izotonickému složení se navíc v trávicím traktu efektivně vstřebává, což ještě urychluje povzbuzující účinek. Hodí se ideálně pro běžce, cyklisty a další sportovce, kteří se věnují náročným nebo dlouhým sportovním aktivitám.

GO Izotonický energetický gel - zdroj rychle vstřebatelných sacharidů pro efektivní doplnění energie na tréninku

GO Izotonický energetický gel je navržen pro efektivní doplnění energie na tréninku. Obsahuje totiž rychle vstřebatelné sacharidy, které jsou klíčové pro udržení optimální intenzity sportovního výkonu. V jedné porci tak přijmete funkční dávku 22 g sacharidů. Výhodou tohoto gelu je také jeho izotonické složení, které se svou koncentrací podobá krevní plazmě. Díky tomu se v trávicím traktu efektivně vstřebává, což ještě urychluje nástup účinku.

Tento sportovní gel je navíc v praktickém obalu, který se vejde i do menší kapsy. Pak už jen stačí odtrhnout horní část a okamžitě doplnit energii. Bonusem je i skutečnost, že se nemusí zapíjet vodou. Díky svým vlastnostem je tak ideální pro všechny sportovce, kteří potřebují doplňovat energii během tréninku. Využijí ho především běžci, cyklisté, ale také lidé, kteří se věnují horské turistice. Má čistě rostlinné složení, je tak vhodný i pro vegany. Navíc jistě oceníte i fakt, že produkty značky Science in Sport jsou pravidelně testovány, což zaručuje zachování nejvyšší kvality a maximální možnou čistotu produktu.

GO Izotonický energetický gel a jeho výhody

  • sportovní gel pro efektivní doplnění energie
  • má izotonické složení pro rychlé vstřebávání
  • obsahuje 22 g sacharidů
  • nemusí se zapíjet vodou
  • má praktický obal
  • snadno se užívá
  • hodí se na dlouhé nebo náročné tréninky
  • je ideální pro vytrvalostní sportovce
  • je vhodný pro vegany

Složení

Příchuť jablko: voda, maltodextrin ((z kukuřice) (33 %)), želírovací látky (gellanová guma, xantanová guma), přírodní aroma, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, citrát sodný), konzervační látky (benzoát sodný, sorban draselný), sladidlo (acesulfam draselný), chlorid sodný, antioxidant (kyselina askorbová).

Příchuť pomeranč: voda, maltodextrin ((z kukuřice) (33 %)), želírovací látky (gellanová guma, xantanová guma), přírodní aroma, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, citrát sodný), konzervační látky (benzoát sodný, sorban draselný) sladidlo (acesulfam draselný), chlorid sodný, antioxidant (kyselina askorbová).

Příchuť tropical: voda, maltodextrin ((z kukuřice) (33 %)), želírovací látky (gellanová guma, xantanová guma), přírodní aroma, regulátory kyselosti (kyselina citrónová, citrát sodný), konzervační látky (benzoát sodný, sorban draselný), sladidlo (acesulfam draselný), chlorid sodný, antioxidant (kyselina askorbová).

Dávkování

V závislosti na vaší sportovní aktivitě konzumujte 1-3 gely přímo z obalu každou hodinu k dosažení optimálního příjmu 60-90 g sacharidů.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (jablko, pomeranč, tropical) 1 dávka (60 ml)
Energetická hodnota 368 kJ / 87 kcal
Bílkoviny 0 g
Sacharidy 22 g
z toho cukry 0,6 g
Tuky 0 g
z toho nasycené 0 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,01 g

Upozornění

Doplněk stravy pro sportovce. Není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotách do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Mohlo by Vás také zajímat