AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


Smaakt Bio Tempeh 400 gCena: 89 Kč / 3,18 EUR


Popis

Bio Tempeh je náhražka masa, která se vyrábí ze sóji. V kuchyni ho používají nejen vegetariáni, ale i vegani. Ve 100 gramech tempehu přijmete 17 gramů rostlinných bílkovin, které přispívají k udržení a tvorbě svalové hmoty, a 5,6 gramů vlákniny.

Bio Tempeh - veganská náhražka masa, která ve 100 gramech obsahuje 17 g bílkovin a 5,6 g vlákniny

Bio Tempeh je náhražka masa, která se vyrábí fermentací sójových bobů. Vzhledem k tomu, že je výrobek čistě rostlinného původu, využívají jej ve své kuchyni především vegetariáni a vegani, a to konkrétně jako zdroj bílkovin, neboť 100 gramů obsahuje 17 gramů bílkovin. Ty mají v organismu důležitou funkci, neboť přispívají k udržení a růstu svalové hmoty. Proto by si jejich příjem měli hlídat jak sportovci, tak i nesportující část populace. Další nezpochybnitelnou funkcí bílkovin je jejich vliv na udržení zdravých kostí.

Tempeh se skvěle hodí do studené i teplé kuchyně. Pochutnat si na něm mohou kromě vegetariánů a veganů i zarytí masožravci. Velkou výhodou tempehu je obsah vlákniny, konkrétně se jedná o 5,6 g na 100 gramů.

Bio Tempeh a jeho výhody

  • rostlinný zdroj bílkovin
  • obsahuje 17 gramů bílkovin a 5,6 gramů vlákniny
  • přispívá k udržení a růstu svalové hmoty
  • má vliv na zdraví kostí
  • je vhodný pro vegetariány i vegany

Složení

Sója, 80 % vodní kultury rhizopus.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnotyna 100 g
Energetická hodnota 800 kJ / 191 kcal
Tuky 8 g
z toho nasycené 1,1 g
Sacharidy 11 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 5,6 g
Bílkoviny 17 g
Sůl 0,02 g

Upozornění

Skladujte v chladném a tmavém prostředí. Po otevření skladujte při teplotách 4–7 ℃ a zkonzumujte podle trvanlivosti uvedené na obalu výrobku.

Mohlo by Vás také zajímat