Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

Sonnentor BIO Česnek sušený granulovaný 40 g



Cena: 69 Kč / 2,60 EUR


-
+

Popis

BIO Česnek sušený granulovaný je koření, které dává mnohým jídlům typickou, lehce pálivou chuť. Jeho intenzivní a výraznou vůni si zamilujete už během vaření. Je vhodný do téměř všech slaných pokrmů. Mnozí si bez něj jen těžko představí pizzu, těstoviny, saláty, dipy nebo masové marinády.

BIO Česnek sušený granulovaný - koření intenzivní a výrazné chuti, které se hodí do omáček, těstovin a dalších jídel

BIO Česnek sušený granulovaný je pro mnohé králem všech koření. intenzivní a výraznou chuť a jeho aroma vás okouzlí už během vaření. Toto výjimečné koření dává mnohým jídlům jejich charakter. Česnek je vhodný do téměř všech pokrmů slané kuchyně. Navíc je vyhledáván lidmi, kteří chtějí podpořit své celkové zdraví a vitalitu.

Česnek je základem každé dobré pizzy, ale výborně dochutí i těstoviny či marinádu na maso. Při vaření je vhodné přidat ho na konec, aby nezhořkl a neztratil svou typickou chuť a podmanivou vůni. Můžete ho kombinovat s grilovanou zeleninou a skvěle se hodí k olivovému oleji, se kterým vytváří skvělou zálivku do různých salátů. Každý gurmán ho ocení i jako přísadu do lahodných domácích pomazánek. BIO Česnek sušený granulovaný je ručně balený, neobsahuje sůl a dodává se v ekologickém balení, které je šetrné k životnímu prostředí.

BIO Česnek sušený granulovaný a jeho výhody

  • sušený granulovaný česnek v BIO kvalitě
  • má intenzivní a výraznou chuť
  • je vhodný do téměř všech jídel slané kuchyně
  • skvěle dochutí pizzu, těstoviny, pomazánky, maso, ale i zeleninu
  • je ručně balený a dodávaný v ekologickém balení

Složení

BIO česnek sušený (granulát).

Upozornění

Skladujte v uzavřeném obalu na chladném a suchém místě.