Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

Sonnentor BIO Chilli con Carne dona Rodrigueze 40 gCena: 83 Kč / 2,86 EUR


-
+

Popis

BIO Chilli con Carne dona Rodrigueze je jedinečná směs předem namíchaného koření k přípravě dokonalého chilli con carne. Díky tomu usnadní přípravu nejen tohoto jídla, ale skvěle dochutí další masové a luštěninové pokrmy. Má výraznou pálivou chuť, příjemnou kořeněnou vůni a vašim jídlům dodá nápadně červeno-oranžovou barvu.

BIO Chilli con Carne dona Rodrigueze je ideálním kořením pro milovníky pikantních jídel s výraznou chutí

BIO Chilli con Carne dona Rodrigueze je směs koření, které má výraznou pálivou chuť a aroma. Díky tomu je ideální pro milovníky pikantních pokrmů. Skvěle se hodí na přípravu ikonického chilli con carne. To by kromě této úžasné směsi nemělo postrádat kostičku hořké čokolády, která k této dobrotě neodmyslitelně patří. Také jej oceníte při vaření dalších masových a luštěninových jídel, která dokonale dochutí.

Výrazná vůně a pálivá chuť tohoto koření vás na chvíli přenese do země sombréra a tequily. Zažehne ve vás vášeň a probudí inspiraci pro vaření. Díky ní vykouzlíte jídla, která by pochválila dokonce i mexická babička. Obsahuje jen prvotřídní ingredience v BIO kvalitě, mezi kterými tak například najdeme sladkou papriku, chilli, česnek, pepř nebo citronovou trávu. Tato výjimečná směs je bez přidané soli a cukru. Navíc pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a neobsahuje zbytečné přídatné látky. Je ručně balená a určitě vás také potěší její recyklovatelné eko balení.

BIO Chilli con Carne dona Rodrigueze a jeho výhody

  • obsahuje směs oblíbených druhů koření
  • je v BIO kvalitě
  • neobsahuje přidanou sůl a cukr
  • má jedinečnou pálivou chuť
  • hodí se na přípravu chilli con carne a dalších masových jídel
  • je ideální do luštěninových pokrmů
  • je v ekobalení
  • je ručně balené

Složení

Paprika sladká *, rajčata *, česnek *, oregano *, římský kmín *, chilli extra pálivé * 6,5 %, pepř *, citrónová tráva *, kmín *, paprika uzená *, rozmarýn *, skořice Cejlon *.

* Z kontrolovaného ekologického zemědělství

Upozornění

Skladujte v uzavřeném obalu na chladném a suchém místě.

Mohlo by Vás také zajímat