Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.
4. července bude naše prodejna na Koterovské uzavřena, děkujeme za pochopení.

Sonnentor BIO Grilovací koření na zeleninu Holy Veggie 30 gCena: 97 Kč / 3,34 EUR


-
+

Popis

BIO Grilovací koření na zeleninu Holy Veggie je lahodná kořenící směs, která je ideální zejména k přípravě grilované zeleniny. Hodí se však i na její restování nebo pečení. Pro někoho možná nudná zelenina tak dostane zcela nový rozměr chuti, díky kterému může oslovit i její největší odpůrce.

BIO Grilovací koření na zeleninu Holy Veggie v okamžiku udělá i ze zeleniny gurmánskou pochoutku

BIO Grilovací koření na zeleninu Holy Veggie je pečlivě vybraná kořenící směs, která povznese chuť obyčejné zeleniny na zcela novou úroveň. Hodí se zejména ke grilování, ale i k restování nebo pečení zeleniny. Směs je tvořena vyváženým poměrem cibule, pastináku, estragonu, koriandru, petržele, medvědího česneku, květu chrpy a měsíčku, šalvěje, modré pískavice a řasy nori. Stačí ji smíchat s olejem, potřít s ní zeleninu a po chvíli grilování si můžete vychutnávat zcela novou a neotřelou chuť cukety, papriky, lilku, rajčat nebo žampionů.

BIO Grilovací koření na zeleninu Holy Veggie pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství a neobsahuje přídatné látky. Je ručně balen do recyklovatelného eko obalu, což potěší všechny lidi, kterým není lhostejná naše planeta.

BIO Grilovací koření na zeleninu Holy Veggie a jeho výhody

  • je lahodná kořenící směs k přípravě zeleniny
  • skládá se z vyváženého poměru 11 druhů koření
  • hodí se na grilování, restování, ale i pečení zeleniny
  • je v eko balení
  • je ručně balené

Složení

Cibule*, pastinák*, estragon*, koriandr*, petržel*, česnek medvědí*, chrpa květ* 6,4 %, šalvěj*, měsíček květ* 5,4 %, pískavice modrá*, řasa nori* 3 %.

* z kontrolovaného ekologického zemědělství

Upozornění

Skladujte v uzavřeném obale na chladném a suchém místě.

Mohlo by Vás také zajímat