Spokey DUO oboustranná jóga podložka 0,4cmCena: 424 Kč / 16,01 EUR


-
+

Popis

DUO oboustranná jóga podložka 0,4cm

Podložka na jógu a cvičení Spokey DUO:
- pomáhá udržovat stabilní polohu a udržovat rovnováhu během tréninku nebo cvičení jógy
- vyrobena z TPU, díky čemuž je velmi pružná a odolná proti poškození
- má výjimečné protiskluzové vlastnosti!

Podložka DUO je nepostradatelným vybavením pro každého, kdo plánuje trénovat doma nebo cvičit jógu. Protiskluzový, izolující povrch zaručuje, že trénink se stává více komfortní a bezpečný!

Perfektní tlumení a tloušťka podložky
Podložka na cvičení Spokey DUO je tou nejlepší volbou pro domácí trénink. Její rozměry (183 x 61 cm) a tloušťka 0,4 cm zajišťují pohodlné, příjemné a bezpečné cvičení. Podložka byla vytvořena tak, aby poskytovala stabilizaci a rovnováhu, a pomáhala kontrolovat správnou polohu těla během tréninku. Materiál neabsorbuje vlhkost, díky čemu lze podložku snadno udržet v čistotě.

Pohodlí během protahování či cvičení!
Pravidelné domácí cvičení nám pomáhá se zklidnit, snížit stres a vymanit se z každodenních povinností. Jóga podložka Spokey DUO vám pomůže posunout vaše cvičení na nejvyšší úroveň! Jedná se o nenahraditelný prvek výbavy, který vám díky svým skvělým protiskluzovým vlastnostem poskytne úžasnou stabilitu. Trénink již nebude vaší každodenní rutinou, ale stane se potěšením. Podložka je určena pro všechny, kdo chtějí cvičit. Ať už jste začínající nebo pokročilí sportovci, podložka DUO se skvělé hodí pro fitness a protahovací cvičení, jógu, pilates nebo pro fyzioterapeutická cvičení.

Must have domácích tréninků
Cvičení na podložce je skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje relax po dni plném stresu a zároveň se chce udržovat v dobré fyzické kondici. Model DUO byl vyroben především pro cvičení jógy, ale lze ji používat i pro jakékoliv domácí cvičení. Klasické barvy a design podložky si velmi rychle oblíbíte!

Parametry:
materiál: TPE
rozměry: 183 x 61
tloušťka: 4 mm
snadno se roluje a po složení zabírá málo místa
materiál je odolný vůči vodě a vlhkosti, díky čemu lze podložku snadno udržet v čistotě a nepoškozenou
protiskluzový povrch