Spokey EKO FRIENDLY VANILA Termo obal na svačinu, hnědý, 20 x 12 x 30 cmCena: 176 Kč / 6,64 EUR


-
+

Popis

EKO FRIENDLY VANILA Termo obal na svačinu

Termo obal na svačinu Spokey EKO VANILA:

- je součásti našÍ řady EKO – vyroben z voděodolného a mechanicky odolného materiálu Tyvek, který je 100% recyklovatelný
- vnitřní hliníková vrstva zajišťuje tepelnou izolaci, která zabraňuje zahřívání obsahu, díky čemuž se skvěle hodí jako obal na snídani či oběd do školy nebo pro uchovávání kosmetiky, která by měla být skladována při nízkých teplotách

Termo obal Spokey EKO VANILA je skvělou náhradou jednorázových plastových tašek, sáčku či nádob, které se běžně používají pro přepravu jídla do práce či do školy. Zvolte řešení, které je prvním krokem ke snížení znečištění životního prostředí! EKO FRIENDLY VANILA je 100 % recyklovatelný, mechanicky odolný, lehký a voděodolný obal pro opakované použití vyrobeny z Tyveku, který můžete mít vždy při sobě.

Praktický obal na snídani

Spokey EKO VANILA je neuvěřitelně lehký! Je vyroben z materiálu Tyvek a vyztužen pěnou PE, což zajišťuje vynikající kvalitu a trvanlivost. Vnitřní hliníková vrstva zajišťuje vynikající tepelnou izolaci. Díky tomu se obal a jeho obsah nezahřívají! Díky termo obalu udržíte svačinu a ovoce v chladu a stále čerstvé. EKO FIENDLY VANILA je navržen tak, aby pojal co možná největší množství věci, a zároveň byl praktickým obalem, který si můžete vzít kamkoliv s sebou! A navíc je voděodolný. Termo obal EKO VANILA můžete využít také pro skladování kosmetiky, která by měla být uchovávána v chladu a suchu.

Obal je velmi praktický díky svým rozměrům (20 x 12 x 30 cm) a zapínání na suchý zip.

Vyroben z ekologických materiálů!

Po celém světe se produkuje velké množství plastů, které znečišťují naše životní prostředí. Odhaduje se, že do roku 2050, v přepočtu na hmotnost, bude v oceánech více plastů než ryb. Plast je materiál, který se v přírodě rozkládá více než 500 let. Jedná se o globální problém, který společnými silami můžeme ovlivnit. Prvním krokem k záchraně naší planety musí být změna našeho přístupu, našich návyků…a recyklace! Spokey se připojuje k misi ochrany životního prostředí, a proto k výrobě naší linie EKO využíváme recyklovatelné materiály. Ekologický termo obal Spokey EKO FRIENDLY VANILA je vyroben z lehkého, voděodolného a mechanicky odolného materiálu Tyvek, který je známy díky své 100 % recyklovatelnosti!

Parametry:
materiál: Tyvek (100% recyklovaný materiál), pěna PE, hliníková fólie
rozměry: 20 x 12 x 30 cm
objem: 6,5 l
maximální nosnost: 5 kg