Spokey FLUFFY Podložka na cvičení 180 x 60 x 1,5 cm červenáCena: 644 Kč / 24,30 EUR


-
+

Popis

FLUFFY Podložka na cvičení 180 x 60 x 1,5 cm červená

Podložka z pěny, která pomáhá zvyšovat úroveň tréninku s protiskluzovou strukturou. Určená pro cvičení, která vyžadují větší tlumení nárazů.

Podložky FLUFFY byly vyrobeny tak, aby zajistily maximální komfort během cvičení. Použití 1 cm pěny významně zvyšuje komfort použití, zejména během cvičení, která vyžadují větší tlumení nárazů.
Zajišťuje bezpečnost, a co je nejdůležitější, zabraňuje klouzání. Pěnové podložky jsou měkké a pružné zároveň. Mají protiskluzovou strukturu a jejich čištění je velmi snadné!


Podložka na cvičení je nezbytnou součásti vybavení, pro ty, kdo plánuji cvičit doma. Byla vytvořena tak, aby během cvičení zajišťovala stabilitu a rovnováhu a zároveň pomáhala zaujmout správnou polohu těla. Skvělé se hodí pro strečink, fitness, fyzioterapii a jógu.

To, co odlišuje podložku FLUFFY od ostatních podložek, jsou její vynikající protiskluzové vlastnosti – během cvičení se budete cítit sebejistě a bezpečně! Podložka je vyrobena z pěny, která zajišťuje vysokou pružnost podložky a odolnost proti vlhkosti a mechanickému poškození.
Podložka se také skvělé osvědčí při cvičení se závažím – tvoří ochrannou bariéru podlahy, před těžkým závažím, které by mohlo upadnout a poškodit podlahu během tréninku.
Složení:
Materiál: měkká, neabsorbující vlhkost NBR pěna
Rozměr: 180 x 60 cm
Tloušťka: 1 cm.