Spokey HASA Jóga podložka 180 x 60 x 0,4 cmCena: 346 Kč / 13,06 EUR


-
+

Popis

HASA Jóga podložka 180 x 60 x 0,4 cm

Podložka na jógu pomáhá udržovat stabilní polohu a udržovat rovnováhu během tréninku nebo cvičení jógy. Podložka je navíc protiskluzová, vyrobená z TPU, díky čemuž je velmi pružná a odolná proti poškození.

Její rozměry (180 x 60 cm) a tloušťka 0,4 cm zajišťují pohodlné, příjemné a bezpečné cvičení. Podložka byla vytvořena tak, aby poskytovala stabilizaci a rovnováhu, a pomáhala kontrolovat správnou polohu těla během tréninku. Materiál neabsorbuje vlhkost, díky čemu lze podložku snadno udržet v čistotě. Navíc je podložka vyrobena z ekologického materiálu vhodného především pro alergiky.

Pravidelné domácí cvičení nám pomáhá se zklidnit, snížit stres a vymanit se z každodenních povinností. Jóga podložka HASA vám pomůže posunout vaše cvičení na nejvyšší úroveň!
Jedná se o nenahraditelný prvek výbavy, který vám díky svým skvělým protiskluzovým vlastnostem poskytne úžasnou stabilitu. Trénink již nebude vaší každodenní rutinou, ale stane se potěšením.
Podložka je určena pro všechny, kdo chtějí cvičit. Ať už jste začínající nebo pokročilí sportovci, podložka HASA se skvělé hodí pro fitness a protahovací cvičení, jógu, pilates nebo pro fyzioterapeutická cvičení.
Složení:
Materiál: TPE
Rozměry: 180 x 60 cm
Tloušťka: 4 mm

Ekologický materiál, doporučený pro alergiky.