Spokey HOME JUNGLE Posilovací bavlněná guma, medium M-25kgCena: 121 Kč / 4,57 EUR


-
+

Popis

HOME JUNGLE Posilovací bavlněná guma, medium

Fitness guma Spokey HOME JUNGLE:
- skvělá podpora během cvičení jógy, protahování, fitness a pilates
- vyrobena z bavlny
- odpor: 10-15 kg

Použití fitness gum s uzavřeným obvodem při tréninku, vám umožní maximalizovat účinky tréninku a soustředit se na různé části těla.

Zvyšte úroveň svého tréninku
Fitness gumy Spokey HOME JUNGLE jsou skvělou volbou jak pro začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. Guma s nižší odporovou sílou vám pomůže k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Guma s vyšší odporovou silou je určena lidem, kteří rádi cvičí na 200 %. Fitness gumy HOME JUNGLE fungují podobným způsobem jako gumový expandér nebo pás na jógu a jejich využití je opravdu široké. Můžete je použít jak pro protažení před tréninkem či po tréninku, pro posilování, pilates, aerobik či rehabilitaci.

Gumy doporučují osobní trenéři
HOME JUNGLE je guma, která vám umožní trénovat kdekoliv – v posilovně, doma nebo venku. Tréninkové gumy doporučují osobní trenéři, protože díky nim si můžete zpestřit svůj trénink a zacílit se na určitou svalovou skupinu. HOME JUNGLE se skvělé hodí v oblasti fitness, rehabilitace, ortopedie, sportovní medicíny, neurologie, geriatrie a pediatrie. Gumy Spokey HOME JUNGLE ve tvaru obdélníku s uzavřeným obvodem se skvělé hodí pro komplexní fitness trénink.
Složení:
Parametry:
rozměr: 37 x 8 cm
materiál: bavlna + guma
stupeň napětí: 10-15 kg