Spokey PRIAM BASIC-Tyč krátká 45 cmCena: 118 Kč / 4,45 EUR


-
+

Popis

PRIAM BASIC-Tyč krátká 45 cm

Krátká hřídel Spokey PRIAM BASIC 45 cm:
- koncovky hřídele byly vyrobeny tak, aby díky závitům mohlo být závaží přišroubováno a během cvičení bylo ve stabilní a bezpečné poloze,
- je skvělou volbou pro posilování jak horní části těla, tak i nohou (např. dřepy s činkou).

Během tréninku s činkami, můžeme do práce zapojit mimo jiné i tyto svaly: dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní, svaly lýtek, hýždí, břicha, zad, pletence ramenního a paží. Díky Spokey PRIAM BASIC si můžete doma sestavit činku podle vašich potřeb, a přizpůsobit ji vašemu individuálnímu tréninku nebo vaši aktuální kondici - na hřídel Spokey PRIAM BASIC stačí jen nasadit závaží o vámi zvolené hmotnosti. Koneckonců, hřídel se závažím o různé hmotnosti je skvělou volbou jak pro úplně začátečníky, tak i pro zkušené sportovce.

Domácí trénink plný vášně
Konce hřídele mají závity, díky kterým se závaží našroubuje, a šroubovací matice zajistí stabilní polohu závaží. Díky tomuto řešení vám závaží nebude sklouzávat během tréninku z hřídele a váš trénink tak bude 100% bezpečný.

Bezpečné a stabilní uchycení závaží díky závitům
Krátká hřídel na závaží Spokey PRIAM BASIC je ideální pro domácí tréninky, jelikož vám umožní přizpůsobit si zátěž podle vašich individuálních potřeb a formy tréninku - na hřídel stačí jen namontovat závaží o vámi zvolené hmotnosti. Přidávání závaží na hřídel je velmi rychlé a intuitivní - závaží snadno našroubujete na hřídel pomoci závitů a díky šroubovacím maticím je upevníte do stabilní polohy. Díky tomuto šroubovacímu systému zůstává závaží po celou dobu tréninku stabilně na svém místě.
Dávkování:
Parametry: materiál: kalená ocel, ABS materiál rukojeti: plast v sadě: 2 ks šroubovacích matic délka: 45 cm průměr: 25 mm délka závitové části: 2 x 162,5 mm

Mohlo by Vás také zajímat

product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product

HMS Sada činek SGZ215 Pro 6v1 15 kg

3 149 Kč / 118,83 EUR
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA
product

HMS Sada činek SGX130 Pro 6v1 30 kg

2 539 Kč / 95,81 EUR
Doprava ZDARMA
product
Doprava ZDARMA