Spokey ROSE EKO Jóga podložka s výstupky 1,5 cmCena: 626 Kč / 23,62 EUR


-
+

Popis

ROSE EKO Jóga podložka s výstupky 1,5 cm

Ekologická senzorická podložka s výstupky pro masáž Spokey ROSE EKO:

- lze ji použít k různým aktivitám, jako jsou např.: cvičení, která stimulují smyslové receptory, zlepšující krevní oběh či posilující svaly a vazy
- vyrobena z 25 % ze surovin přírodního původu (rýžové slupky a bambus) a ze 75 % z pěny EVA, díky čemuž je velmi odolná a příjemná na dotek
- má nepravidelný povrch, který stimuluje svalovou aktivitu a nutí zapojit celé tělo pro správnou koordinaci

Speciálně profilované výstupky

Masážní podložka Spokey ROSE EKO během tréninku stimuluje svaly a vazy dolních končetin k větší aktivitě a zapojuje celé tělo pro udržení správné koordinace. Skvělé se hodí pro masáž a zlepšení krevního oběhu. Podložka se také využívá ve fyzioterapii během rovnovážných cvičení a pro tréninky zaměřené na snížení rizika zranění a přetížení. Používáním podložky s výstupky během tréninku dolních končetin umožňuje nejen posílení svalů nohou, ale také předcházet plochým chodidlům a korigovat jejich vývoj.

Vyrobena z ekologických materiálu podložka ROSE EKO, to je především komfort před, během i po tréninku – možnost snadného skládání usnadňuje její skladování doma. Je velmi lehká (váží pouze 360 g), takže si ji můžete vzít kdekoliv s sebou bez nutnosti použití dalších popruhů. Ekologická podložka na jógu Spokey ROSE EKO vám pomůže zvýšit úroveň tréninku! Je to nenahraditelný prvek tréninku, který poskytuje neuvěřitelnou stabilitu a má velmi dobré protiskluzové vlastnosti. Každodenní trénink už nebude jen rutina, ale stane se vašim potěšením. Podložka na cvičení je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé sportovce.

Kombinace pěny EVA a ekologických materiálů

Masážní podložka ROSE EKO je vhodná pro domácí tréninky nebo pro tréninky v rehabilitačních centrech. Výstupky na podložce stimulují svalovou aktivitu a nutí zapojit celé tělo pro správnou koordinaci. Struktura podložky se jemně ohýbá pod tíhou těla, ale díky použité kombinaci materiálů: 75 % EVA pěny a 25 % přírodních materiálů se nemačká a udržuje svou stálou strukturu.

Parametry:
materiál: 25% přírodní materiál (rýžové slupky, bambus), 75% pěna EVA
rozměr: 46 x 30 cm
tloušťka: 1,6 cm
až o 23% snížení CO2
hmotnost: 250 - 350 g
certifikát OK-BIOBASED