Spokey Segro PRO bandáž kotník universální velikostCena: 128 Kč / 4,83 EUR


-
+

Popis

Segro PRO bandáž kotník universální velikost

Bandáž kotníku Spokey SEGRO PRO:

- to je nejlepší ochrana před zraněním a přetížením
- stabilizuje a snižuje zátěž kloubu, a zároveň zvyšuje teplotu, čímž zvyšuje proudění krve a urychluje proces hojení
- neomezuje v pohybu a během nošení nesklouzává
- je vyrobená z pružného materiálu v univerzální velikosti, která se dokonale přizpůsobí anatomii vašeho těla
- snadno se nasazuje a sundává

Bandáž Spokey SEGRO PRO je odpovědí na potřeby milovníků aktivního životního stylu. Je neocenitelná v případě zranění či natažení kloubů nebo svalů - je ideálním pomocníkem pro snížení pocitu diskomfortu. A co víc, díky tomu že udržuje postižené místo v teple, stabilizuje jej a snižuje zátěž kloubů, tak zlepšuje krevní oběh a urychluje proces hojení. Bandáž Spokey SEGRO PRO se navíc velmi snadno nasazuje a sundává.

Chraňte se před zraněním během silových tréninků

Naše klouby jsou často vystavovány zraněním a přetížením, zejména během tréninku, při kterých nesou váhu celého našeho těla. Vybavte se bandážemi Spokey SEGRO PRO, které poskytují oporu a stabilizují klouby. Úkolem bandáží je snížit zátěž. Bandáž Spokey SEGRO PRO je skvělou volbou nejen pro aktivní sportovce - jako profylaktická ochrana při zvýšeném zatížení, ale také je vhodná pro ty, jenž podstupují rehabilitaci po zranění.

Pružný a prodyšný materiál, který zpevňuje a stabilizuje klouby

Bandáž Spokey SEGRO PRO je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, které umožňuji pokožce dýchat. Tkanina bandáže izoluje vlhkost, čímž zabraňuje tvorbě oděrek a puchýřů, a zároveň je velmi pružná. Pružný materiál a univerzální velikost zajišťují dokonalé přizpůsobení anatomii vašeho těla. Díky použitým materiálům, bandáž během nošení nesklouzává a nikde netlačí. Bandáže Spokey SEGRO PRO neomezují v pohybu a stabilizuji klouby. Můžete je používat jako prevenci proti zraněním, ochranu před přetížením svalů či kloubů, nebo jako podporu během silového tréninku.

Bandáže SEGRO PRO nabízíme těchto variantách:
- bandáže kolene
- bandáž kotníku
- bandáž zápěstí
- bandáž lokte

Parametry:
materiál: 58 % nylon, 7 % satén, 35 % guma
zapínání na suchý zip
rozměr: univerzální