Spokey TIERRA Hole Nordic Walking 2dílné, Easy clickCena: 432 Kč / 16,00 EUR

černo-oranžové
432 Kč
16,00 EUR
SKLADEM
-
+

Popis

TIERRA Hole Nordic Walking 2dílné, Easy click

Hole Nordic Walking Spokey Tierra jsou pro uživatele, kteří plánují časté a intenzivní túry a kteří hledají hole s možností složení.

KVALITA

Na naše produkty klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

TECHNOLOGIE A VÝHODY

Díky možnosti regulace výšky v rozmezí 105-135 cm, si uživatel zvolí délku holí podle svých potřeb. Po složení mají hole Nordic Walking délku 82 cm, což usnadňuje jejich přepravu a skladování.

K holím Nordic Walking jsou přidány ochranné koncovky hrotu, které chrání opotřebení hrotu při chůzi na tvrdém povrchu (beton, asfalt).

Hole určené pro osoby, které plánují intenzivní pochody. Jsou vyrobené technologií, která zajišťuje vysokou pevnost a odolnost holí.

Systém Spokey Easy Click Glove umožňuje rychlé vyjmutí rukavičky z rukojeti hole. Díky tomuto systému není zapotřebí sundávat rukavice vždy, když je nutné hole odložit.

Systém pohodlného uzamčení částí hole umožňuje snadné a rychlé přizpůsobení délky hole, a to i v silných zimních rukavicích. Pro uzamčení částí hole stačí použít páčku. Použití hliníkových upínacích přezek zvyšuje pevnost a životnost uzamykacího systému částí hole.

Pěna EVA se vyznačuje vysokou hustotou, je měkká a příjemná na dotek. Její použití v rukojetích holí zvyšuje tlumení nárazů přenášených do rukou.

Hrot se zvýšenou odolností ve srovnání se standardními modely. Umožňuje pohodlný pochod po náročném a tvrdém povrchu.

URČENO

Podpora během horských túr, procházek a výletů

Parametry
materiál: hliník 6061
počet dílů: 2
rukojeť: EVA, PP
uchycení rukavičky: Easy Click Glove (rychlé zapínání)
uzamčení částí hole: vnější (kovové)
hrot: slinutý karbid
talířek: integrovaný
váha (2 hole): 480 g
délka: 105-135 cm
délka po složení: 82 cm
dodatečné prvky: gumové koncovky na hůlky