Sportwave Enzymes pentacomplex 90 kapslíCena: 209 Kč / 7,89 EUR


-
+

Popis

Enzymes pentacomplex 90 kapslí

ENZYMES PENTACOMPLEX od značky SportWave® přináší v každé kapsli optimální kombinaci pěti účinných trávicích enzymů s ochrannou známkou DigeZyme®. Tato unikátní směs byla vytvořena na základě vědeckých studií s cílem podpořit trávení sacharidů, bílkovin, tuků, vlákniny a mnohdy problematické laktózy (mléčného cukru). Tento produkt je tak ideální volbou pro všechny, kteří chtějí ze svého jídla a doplňků stravy vytěžit maximum.
Proč jsou trávicí enzymy tak důležité? Správné trávení je klíčové pro zajištění optimálního vstřebávání živin z každého jídla. To platí nejen pro sportovce, kteří chtějí dosáhnout vyšší tělesné hmotnosti nebo rychlejší regenerace, ale doslova pro všechny bez ohledu na životní styl. Díky značkovému původu enzymů vám deklarujeme jejich vysokou aktivitu na úrovni 35 300 U/g! Porovnejte s ostatními produkty a zjistíte, že kvalita je pro nás na prvním místě.
HLAVNÍ BENEFITY PRODUKTU /
Značková směs enzymů DigeZyme®
Vysoká aktivita 35 300 U/g (!)
Podpora trávení sacharidů, bílkovin, tuků a vlákniny
Podpora trávení laktózy (mléčného cukru)
Vhodné při regeneraci po fyzické zátěži
Vhodné při zvyšování tělesné hmotnosti
Balení na 3 měsíce
Složení:
plnidlo: maltodextrin; želatinová tobolka, trávící enzymy DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin
UPOZORNĚNÍ / Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 20 °C. Chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním zářením.

ÚČINNÉ LÁTKY /
1 dávka (1 kapsle)
DigeZyme® 100mg
- aktivita amylázy 24000 u/g
- aktivita proteázy 6000 u/g
- aktivita laktázy 4000 u/g
- aktivita celulázy 1100 u/g
- aktivita lipázy 200 u/g
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Amyláza 240 mg
celuláza 11 mg
Digezyme 100 mg
Laktáza 40 mg
Lipáza 2 mg
Proteáza 60 mg
Dávkování:
Denní dávka je 1 kapsle. Užívejte s jídlem dle potřeby. Zapijte dostatečným množstvím vody.