STRIX Láhev Nomad 1800 mlCena: 699 Kč / 26,38 EUR


-
+

Popis

Láhev Nomad 1800 ml je určena všem nomádům, kteří milují dobrodružství, zdravý životní styl a chtějí mít svůj pitný režim na cestách vždy po ruce. Má objem 1800 ml a stylový design rodiny STRIX. Je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a obsahuje pouzdro s možností zavěšení láhve na rameno. Díky tomu vás její přenášení nebude limitovat. Součástí balení je také dvojice víček - standardní a víčko se zabudovaným nástavcem na pití.

Láhev Nomad 1800 ml - stylová láhev pro nomády, je vyrobena z nerezové oceli s možností zavěšení přes rameno

Láhev Nomad 1800 ml je stylová láhev určená všem nomádům dnešní doby, kteří milují dobrodružství a zdravý životní styl. Díky ní budou mít své tekutiny vždy s sebou v dostatečném objemu 1800 ml. prémiový design rodiny STRIX, je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. To jí zaručuje dlouhou životnost a snadné čištění. 

 

Součástí balení je také pouzdro s pásem, které vám umožní zavěsit si láhev přes rameno. To vám dá při častém přenášení láhve dostatek svobody. Láhev Nomad 1800 ml je zároveň doplněna také o dvojici víček. Jedno z nich je standardní s kvalitní izolací, která udržuje teplotu. Druhé má zabudovaný nástavec na pití. Nemusíte se tak obávat toho, že byste se polili a pití tak pro vás bude maximálně pohodlné. Vydejte se na dobrodružství bez omezení a s dostatečnou zásobou tekutin. 

                          

Láhev Nomad 1800 ml a její výhody

  • je stylová láhev s objemem 1800 ml
  • má prémiový design rodiny STRIX
  • je určena všem nomádům, kteří milují dobrodružství
  • hodí se na přenášení jakýchkoliv tekutin
  • obsahuje víčko s kvalitní izolací, která udržuje teplotu
  • má pouzdro s pásem přes rameno
  • obsahuje druhé víčko se zabudovaným nástavcem na pití