Suprex Draslík 100 tobolekCena: 218 Kč / 8,06 EUR


Popis

Suprex Draslík je žhavou novinkou mezi našemi produkty. Tento extrémně důležitý alkaický kov má v těle zastoupení především vně buněk lidského organismu. Jedná se o stopový prvek, který v těle ovlivňuje téměř veškeré důležité procesy.

Draslík je velmi užitečný pomocník v boji s vysokým krevním tlakem, pravidelná suplementace (pozor na kombinování s dalšími léčivy na snižování krevního tlaku) prokazatelně snižuje jeho hodnoty. Ovlivňuje stabilitu nervového systému a kontroluje funkci kardiovaskulárního systému.

Má důležitou funkci při přeměně krevního cukru na glykogen, který v těle následně slouží jako palivo organismu a svalová výplň. Nesmíme zapomenout ani na jeho detoxikační úlohu, kdy posiluje imunitu organismu a zároveň se podílí na odstraňování toxických a odpadních látek z těla ven. A komu by to nestačilo, máme pro něj extra bonus. Draslík je zodpovědný za svalové napětí, takže pokud chcete plné a zdravě vypadají svaly, neváhejte. 

Nedostatek se obvykle projevuje vyšším krevním tlakem, únavou těla i duše, zažívacími potížemi a zvýšeným rizikem srdečních onemocnění. 

Proč se rozhodnout pro Suprex Draslík

- dlouhodobě hlídá a snižuje krevní tlak
- záruka kvality
- umožňuje přeměnu krevního cukru na glykogen
- podílí se na detoxikaci organismu
- stopový prvek s podílem na naprosté většině procesů v lidském těle
- stabilizuje nervový systém
- vyzkoušeno a používáno našimi špičkovými sportovci


Složení

 

Draslík (kalium,potassium) v organické vazbě v želatinových tobolkách. 250 mg v tobolce. 92g (100 tobolek)

Výživová hodnota 1 tobolky:
Draslík 250 mg (12,5% DDD)
*DDD = denní doporučená dávka


Návod k přípravě a použití:
Obvyklá denní dávka 2 tobolky, přijímat po hlavních jídlech, lze i nalačno. Nejvyšší denní dávka 8 tobolek se nesmí překročit, rozděluje se během dne. Tobolky polykat nerozkousané, dobře zapíjet. V případě je možno obsah tobolky rozpustit ve vhodném nápoji.