Vážení zákazníci, naše pobočka v Koterovské ulici v Plzni je stále otevřena, a e-shop běží v normálním provozu.


Suprex Level „Nesmrtelnost” 100 tobolekCena: 389 Kč / 14,41 EUR


Popis

Suprex Level „ NESMRTELNOST" je účinná a silná směs rostlinných extraktů.

Za přípravou exkluzivní novinky stojí náš sportovec Jonáš Petřík, který využil a uplatnil své letité sportovní zkušenosti na nejvyšší úrovni,, přímo se podílel na vývoji a kompletně navrhnul složení výrobku.

Proč je Level „ NESMRTELNOST" pro vás to pravé? Jedná se o unikátní přípravek, který má díky svému složení hned několik užitečných zdraví prospěšných učinků. Udržuje vaši psychickou kondici, působí antistresově. Stará se o celkovou revitalizaci organismu, dodává vám energii a pomáhá se cítit čerstvě celý den. Očišťuje organismus od toxinů a chrání jej v boji proti bakteriím. Dodává tělu látky, které přírodně podporují budování svalové hmoty a spalování tuku.

Mezi nejvýznamnější a nejúčinnější složky produktu patří například extrakt z houby reishi, která je v širších kruzích nazývána „ houbou nesmrtelnosti" a přírodním antibiotikem, nebo extrakt z kořene Withania somnifera (obsahující indický ženšen) a oblíbená maca.

Pokud stojíte o kvalitu, studiemi i praxí prověřené složení a skutečný efekt, neváhejte. Ve výběru surovin jsme Jonášovi nekladli žádné podmínky a finální podobu produktu nechali především na něm!

Proč se rozhodnout pro Suprex Level „ NESMRTELNOST"
– unikátní produkt navržený Jonášem Petříkem
– novinka na tuzemském trhu
- nadupané složení plné těch nejúčinnějších dostupných látek
- udržuje psychickou kondici
– ochrana těla před bakteriemi a toxiny
– revitalizace organismu
– přírodní podpora tvorby svalové hmoty a spalování tuku
- studiemi prokázané účinky jednotlivých složek


Složení

 

100 tbl. – 62 g
Složení: Extrakt z houby reishi (lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum) s obsahem 40 % polysacharidů, extrakt 10:1 z kořene Řeřichy peruánské (peruánský ženšen, maca, Lepidium meyenii) extrakt z rostliny Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri, brahmi), extraktu z kořene Withania somnifera (vitánie, indický ženšen, ajurvéda: ašvaganda) v poměru 10:1 (5 % withanoloidů). Želatinová tobolka.

Obsah účinných látek v 1 tobolce (502 mg) a denní dávce 6 tobolkách:
Reishi – 167 mg / 1000 mg
Brahmi – 125 mg / 750 mg
Maca – 125 mg / 750 mg
Ashwaganda – 85 mg / 500 mg


Návod k použití: Doporučená dávka 6 tobolek denně, lze rozložit během dne před jídlem nebo jídle, či před a po tělesné zátěži. Nepřekračujte doporučenou dávku. Tobolky polykat nerozkousané, zapíjet zvýšeným množstvím vhodné tekutiny, při polykání nezaklánět hlavu.

Skladování: Skladovat v suchu, mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v teplotě do 25 °C. Po odebrání potřebného množství obal dobře ihned uzavřít, obsah tobolek přijímá vzdušnou vlhkost, zvlhnutí obsahu není na závadu.

Omezení: Nevhodné pro děti, vegany, v těhotenství, při kojení a alergii na některou ze složek, při žaludečních vředech, autoimunitním onemocnění a poslední dva týdny před operací. V případě, že nejsou žádoucí změny hladiny hormonů v organismu, zejména testosteronu, je nutná zvýšená opatrnost