Vážení zákazníci, prodejna na Koterovské má v pátek 29.9. otevřeno pouze do 12:30, děkujeme za pochopení!

Survival Delicious Multivitamin fair power 60 tabletCena: 167 Kč / 6,30 EUR


-
+

Popis

Delicious Multivitamin fair power 60 tablet

Dokonale vyvážený suplement, který v každé kapsli obsahuje přesně 100 % doporučené denní dávky důležitých vitamínů a vybraných minerálů. Dále pak navýšené množství vitamínu C, zinku a chromu, plus přídavek dalších účinných látek, jako jsou extrakt ze zeleného čaje a značková směs trávicích enzymů DigeZyme®.

V případě, že dodáváte Vašemu tělu vitamíny z doplňků sportovní výživy, měli byste vědět, že lidský organismus přebytek vitamínů rozpustných ve vodě prostě a jednoduše vyloučí – tzn. užíváte-li nárazově přípravky s obsahem megadávek těchto vitamínů, Vaše tělo s velkou pravděpodobností velkou část Vaší (mnohdy finančně nezanedbatelné) investice do zdraví vůbec nevyužije.


O látkách:

- Vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během fyzické zátěže i po ní, napomáhá tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, cév, dásní a zubů, podporuje vstřebávání železa přijímaného stravou a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
- Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
- Vitamín B1 příznivě ovlivňuje činnost srdce, psychickou činnost a nervovou soustavu.
- Vitamín B6 příznivě ovlivňuje psychickou činnost a podporuje činnost metabolismu bílkovin a glykogenu.
- Vitamín B12 přispívá k energetickému metabolismu, podporuje normální činnost nervové soustavy a podílí se na snížení míry únavy a vyčerpání, navíc ještě podporuje tvorbu červených krvinek, přispívá k funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.
- Biotin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k udržení normální stavu pokožky, vlasů a k normální činnosti nervové soustavy.
- Zinek přispívá k rozpoznávacím funkcím, k plodnosti a reprodukci, ovlivňuje syntézu bílkovin, stav kostí, vlasů, nehtů a pokožky, podílí se také na funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
- Selen ovlivňuje stav vlasů a nehtů, přispívá k normální spermatogenezi, funkci imunitního systému, činnosti štítné žlázy a ochraně buněk před oxidativním stresem.
- Echinacea purpurea podporuje přirozenou obranyschopnost a normální stav dýchacího systému.
- Kurkumin podporuje kontrolu nad zánětlivými procesy v těle.
Složení:
Kyselina L-askorbová, jedlá želatina (transparentní želatinová kapsle), oxid zinečnatý, hesperidin, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z kurkumy, extrakt z Echinacea purpurea, směs enzymů DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), organická forma selenu z kvasinek, DL-α-tokoferyl acetát, nikotinamid, D-pantothenan vápenatý, biotin, kyanokobalamin, kyselina listová, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, plnidlo maltodextrin, chlorid chromitý, protispékavá látka fosforečnan vápenatý, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin.
Nutriční informace v jedné dávce:
Chrom 0.1 mg
Vitamín B1 - thiamin1.1 mg
Vitamín B12 - kobalamin0.0025 mg
Vitamín B21.4 mg
Vitamín B3 - niacin16 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová6 mg
Vitamín B6 - pyridoxin1.4 mg
Vitamín B7 - biotin50 mcg
Vitamín B9 - kyselina listová200 mcg
Vitamín C160 mg
Vitamín E12 mg
Selen0.055 mg
Zinek15 mg
Nutriční informace v jedné dávce:
Echinacea20 mg
Hesperidin50 mg
Kurkumový extrakt50 mg
Zelený čaj - Green Tea50 mg
DigeZyme Multi-Enzyme Complex20 mg
Dávkování:
Užívejte 1 kapsli denně vždy s jídlem a zapijte ji dostatečným množstvím vody.