Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

Survival Potassium Chelated Fair Power 100 kapslíCena: 247 Kč / 9,32 EUR


-
+

Popis

Potassium Chelated Fair Power 100 kapslí

Potassium Chelated Fair Power® jako jeden z mála na trhu obsahuje draslík ve vysoce využitelné chelátové formě – citrátu draselném. Díky maximální vstřebatelnosti vám umožní citrátová forma efektivně manipulovat s tekutinami v organismu například v rámci předsoutěžní diety v kulturistice či bojových sportech. Produkt neobsahuje živočišné složky a je tak vhodný i pro vegany.

S oblibou používají:

- běžná populace
- rekreační sportovci
- siloví sportovci (kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh koulí, hod kladivem, sprint, plavání na krátké vzdálenosti aj.)
- silově-vytrvalostní sportovci (fotbal, lední hokej, pozemní hokej, rugby, košíková, běhy a plavání na střední vzdálenosti aj.)
- vytrvalostní sportovci (běhy od 1500m výše, dálkové plavání, triatlon, cyklistika, běh na lyžích aj.)

Draslík je esenciální minerální látkou nacházející se v hojné míře v ovoci, zelenině nebo luštěninách. Pokud tyto potraviny váš jídelníček neobsahuje v dostatečném množství, může váš organismus kvůli deficitu draslíku hůře hospodařit s vodou. Časem se tak mohou objevit typické příznaky, jako jsou únava, svalová slabost a křeče, trávicí problémy, „mravenčení“ či silnější srdeční tlukot. Pokud se k tomu přidá ještě vysoký příjem soli (typické pro český jídelníček), vznikají nežádoucí otoky kloubů či zvýšený krevní tlak.

Faktory zvyšující potřebu draslíku:

- vysoká fyzická zátěž (časté pocení)
- vysoký příjem sodíku (soli)
- strava chudá na ovoce a zeleninu
- zvýšený krevní tlak

Pokud je vaším cílem maximálně podpořit „odvodnění“ v předsoutěžní dietě, je Potassium Chelated Fair Power® přesně to, co hledáte. Rozumný obsah draslíku v jedné kapsli (100 mg) vám umožní zvolit si optimální dávkování a být k vašemu tělu v rámci manipulace s vodou šetrní.
Hlavní výhody Potassium Chelated Fair Power:

Obsahuje chelátovou formu draslíku – jak už je u našich produktů s obsahem minerálních látek zvykem, snažíme se vždy použít tu nejlepší a nejvíce vstřebatelnou formu. Tento produkt není výjimkou a v každé kapsli se můžete těšit na vysoce využitelný citrát draselný, jehož vysokou efektivitu dokazují i odborné studie1.

Neobsahuje živočišné složky – pokud je to technologicky možné a dává to pro daný suplement smysl, snažíme se vždy vytvořit recepturu bez živočišných látek. Přijde nám totiž fér nabídnout naše prvotřídní suplementy i jedincům se specifickými nutričními požadavky. Potassium Chelated Fair Power® není výjimkou a můžou si tak jeho účinky na vlastní kůži vyzkoušet například i vegani.
Složení:
Protispékavé látky (hydrolyzovaný škrob, hořečnaté soli mastných kyselin), citrát draselný, transparentní rostlinná kapsle (hypromelóza)
Vitamíny a minerály v 1 kapsli:
Draslík100 mg
Dávkování:
Základní dávkování jsou 1–3 kapsle denně. Polkněte kapsle a zapijte je dostatečným množstvím vody, kapsle nekousejte. K zapití nejsou vhodné alkoholické nápoje. Při pestré stravě bohaté na draslík snižte množství konzumovaných kapslí dle potřeby. Vyšší dávkování konzultujte s lékařem. Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití výrobku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem a mrazem, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do data uvedeného na obalu. Dbejte na dodržování návodu k použití.