VanaVita Vzorek BIO Greens Mix 10 gCena: 32 Kč / 1,14 EUR


-
+

Popis

BIO Greens Mix je směs tvořena 11 superpotravinami v BIO kvalitě, které jsou známé svým obsahem vitamínů, minerálních látek a také antioxidantů. Ve složení najdete například špenát, zázvor, mátu, spirulinu, chlorellu či matchu. Mix má vysoký obsah bílkovin i vlákniny a je bez tuku.

BIO Greens Mix - směs 11 superpotravin, které jsou známé svým obsahem vitamínů, minerálních látek a antioxidantů

BIO Greens Mix je směs ve formě prášku, která je tvořena 11 superpotravinami. Ve složení tak najdete mladou pšenici, zelený ječmen, moringu, baobab, stévii, špenát, zázvor, mátu, spirulinu, chlorellu, matchu či camu camu. Superpotraviny jsou obecně známé svým obsahem vitamínů, minerálních látek a antioxidantů. Ty v těle totiž bojují s volnými radikály, čímž pomáhají chránit buňky před poškozením. Směs je ve formě dobře rozpustného prášku, ze kterého si snadno připravíte nápoj nebo jej přisypete například do smoothie.

Pokud vás zajímá více informací o tomto mixu superpotravin nebo si ho chcete pořídit ve větší velikosti, neměla by vám uniknout produktová karta BIO Greens Mix - VanaVita.

BIO Greens Mix a jeho výhody

  • je směs 11 superpotravin
  • jedná se o vzorek obsahující jednu dávku
  • má vysoký obsah bílkovin a vlákniny
  • je bez tuku
  • pomáhá podpořit celkové zdraví a vitalitu
  • je ve formě dobře rozpustného prášku

Složení

Pšeničná tráva *, ječná tráva *, moringa *, baobab *, stévie *, špenát *, zázvor *, máta *, spirulina *, chlorella *, zelený čaj matcha *, camu camu *.

* Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Dávkování

Smíchejte 10 g prášku s 200 ml vody, džusu nebo vašeho oblíbeného smoothie.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 g1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 1610 kJ / 380 kcal 161 kJ / 38 kcal
Tuky 2,9 g 0,29 g
z toho nasycené tuky 0 g 0 g
Sacharidy 34,2 g 3,42 g
z toho cukry 3,5 g 0,35 g
Vláknina 21 g 2,1 g
Bílkoviny 29 g 2,9 g
Sůl 0 g 0 g

Upozornění

Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu, chráňte před mrazem a přímým slunečním zářením.