AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


Vemoherb Bulgarian Tribulus Maxx 60 kaps.Cena: 699 Kč / 24,96 EUR


Popis

Bulgarian Tribulus Maxx jsou účinné kapsle obsahující kotvičník zemní, který je známý spíše pod názvem Tribulus terrestris. Mezi sportovci je velmi oblíbený, neboť je považován za přírodní náhradu steroidů. Ve složení však najdete také pískavici řecké seno, která je spojována s vlivem na testosteron a libido.

Bulgarian Tribulus Maxx spojuje pískavici řecké seno a Tribulus terrestris, který se používá jako náhrada steroidů

Bulgarian Tribulus Maxx v sobě spojuje extrakt z rostliny jménem pískavice řecké seno (Trigonella Foenum Graecum L.) a kotvičníku zemního, který pravděpodobně znáte spíše pod jeho latinským názvem. Tento originální bulharský Tribulus terrestris vyniká 90% obsahem saponinů a 60% obsahem protodioscinu. Tato rostlina je oblíbená především mezi muži, kteří usilují o růst svalů a zvýšení sportovní výkonnosti. Používá se totiž jako náhrada steroidů. Běžně se také přidává do produktů zvyšujících výkon a sílu. V doplňku však nemůžeme podcenit ani roli pískavice řeckého sena. Tento výtažek užívají především muži, kteří usilují o zvýšení testosteronu, libida a zlepšení sexuálního života. V současnosti je však stále předmětem mnoha výzkumů.

Bulgarian Tribulus Maxx je ve formě praktických kapslí. Neobsahuje žádné živočišné složky, a tak ho mohou s klidem používat i vegani.

Bulgarian Tribulus Maxx a jeho výhody

  • obsahuje pískavici řecké seno a kotvičník zemní
  • jedná se o originální bulharský Tribulus terrestris s 90% obsahem saponinů a 60% obsahem protodioscinu
  • je oblíbený u mužů, kteří chtějí zvýšit testosteron a libido
  • používá se jako náhrada steroidů
  • je ve formě praktických kapslí
  • je vhodný pro vegany

Složení

200 mg suchého extraktu z bulharského Tribulus terrestris s obsahem 60 % saponinů furostanolu (protodioscin), 200 mg suchého extraktu z bulharské pískavice (Fenugreek) obsahující 60 % saponinů furostanolu (protodioscin), 225 mg suchého extraktu z rostliny Tribulus terrestris s obsahem 90 % celkových saponinů, veganská kapsle (hydroxypropylmetylcelulóza, barvivo (oxid titaničitý)), plnidlo (maltodextrin), protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 2-3krát denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 kapsle
Tribulus extrakt (Tribulus Terrestris) (nadzemní část) (90% saponiny) 225 mg
Tribulus extrakt (Tribulus Terrestris) (nadzemní část) (60 % furostanol saponiny determinované jako protodioscin) 200 mg
Extrakt z pískavice řeckého sena (Trigonella Foenum Graecum L.) (semená) (60 % furostanol saponiny determinované jako protodioscin) 200 mg

Upozornění

Doplněk stravy. Dodržujte doporučený postup dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém a tmavém místě.

Mohlo by Vás také zajímat