AKCE - doprava přes Balíkovnu České pošty jen 39,-


Vemoherb Cichorium 60 kaps.Cena: 239 Kč / 8,54 EUR


Popis

Cichorium je rostlinný extrakt z nadzemní části čekanky, která je známá vysokým obsahem flavonoidů. Ty se mohou pochlubit zejména svým blahodárným působením na lidský organismus. Čekanka je oblíbená především mezi lidmi, kteří usilují o podporu přirozené funkce ledvin, jater, žlučníku a trávicí soustavy. Pro svou chuť se také používá jako náhrada kávy.

Cichorium - 600mg extrakt z čekanky obecné, která je známá svým vysokým obsahem prospěšných flavonoidů

Cichorium obsahuje účinný extrakt z nadzemní části čekanky obecné (Cichorium intybus). Ta je známá především svým obsahem flavonoidů, jako je například apigenin, kvercetin a luteolin, které mají mnoho blahodárných účinků na lidský organismus. To je také důvod, proč si čekanku oblíbili například lidé, kteří touží po lepším trávení nebo chtějí podpořit přirozenou funkci ledvin, jater či žlučníku. Možná vám neunikla ani rostoucí popularita čekankové kávy, kdy se místo kávových zrn používá kořen této rostliny. Pochutnávají si na ní zejména milovníci kávy, kteří se chtějí vyhnout kofeinu.

Pokud chcete z čekanky vytěžit maximum, pak vám jistě přijde vhod její koncentrovaný extrakt ve formě kapslí, které se snadno užívají. Neobsahují žádné živočišné složky, a tak jsou vhodné i pro vegany.

Cichorium a její výhody

  • účinný extrakt z nadzemní části čekanky obecné
  • obsahuje prospěšné flavonoidy
  • je oblíbená u lidí, kteří usilují o podporu funkce jater, ledvin či trávení
  • je ve formě praktických kapslí
  • je vhodná pro vegany

Složení

Suchý extrakt z čekanky (nadzemní části) (Cichorium intybus) 200 mg / kapslí, veganská tobolka (hydroxypropylmetylcelulóza, barvivo (oxid titaničitý)), plnidlo (maltodextrin), protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).

Dávkování

Užívejte 1-3 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Pro maximální účinek dodržujte 8týdenní cyklus s 2týdenní přestávkou.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty3 kapsle
Extrakt z čekanky (nadzemní časti) (Cichorium intybus)* 600 mg
* obsahuje deriváty kumarinu (10 % esculin), flavonoidy (8 % apigenin), třísloviny (8 % tanin)

Upozornění

Doplněk stravy. Dodržujte doporučený postup dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém a tmavém místě mimo dosah dětí.