VitaHarmony 3 Balance 90 tobolekCena: 185 Kč / 6,98 EUR


-
+

Popis

3 Balance 90 tobolek

3Balance je moderní komplex vitaminů B6, B9 a B12 v aktivních formách. Obsažené vitaminy přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu, který vzniká v organismu jako přirozený produkt metabolismu aminokyselin. Pro její odbourávání a regulaci v krvi je nezbytný dostatečný příjem vitaminů B6, B9 a B12.

Zvýšená hladina homocysteinu v organismu může být považována za ukazatel nedostatku zmíněných vitaminů, který nepříznivě ovlivňuje správnou funkci organismu.

Vitaminy B6, B9 a B12 jsou dále nezbytné pro správnou funkci imunitního systému, normální psychickou činnost a procesy krvetvorby. Mimo jiné také snižují míru únavy a vyčerpání. Vitamin B12 a folát se podílejí na procesu dělení buněk.

3Balance obsahuje vitamin B9 ve formě kyseliny listové, která je doplněna také o bioaktivní formu – folát. Pro maximální účinek přípravku a využití aktivních látek v oganismu je i vitamin B12 zastoupen ve 2 formách – kyano- a methylkobalaminu.
Složení:
Pyridoxinhydrochlo­rid, kyanokobalamin, methylkobalamin, folát, kyselina pteroylmonoglu­tamová.
Plnidla: mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, látky protispékavé: stearan hořečnatý, oxid křemičitý, potah: hydroxypropyl­methylcelulóza, triethylcitrát.

Tablety přípravku neobsahují lepek, laktózu ani živočišné produkty, je proto vhodný pro celiaky, osoby trpící laktózovou intolerancí, vegetariány i vegany.
Průměrné nutriční informace v 1 tabletě:
Vitamín B12 - kobalamin0.1 mg
Vitamín B6 - pyridoxin20 mg
Vitamín B9 - kyselina listová400 mcg
Dávkování:
1 tableta 1× denně, nejlépe ráno po jídle. Tabletu je možno i po částech spolknout a zapít tekutinou.