VitaHarmony Vitamín E 100 mg 60 tobolekCena: 66 Kč / 2,49 EUR


-
+

Popis

Vitamín E 100 mg 60 tobolek

Vitamín E patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání buňky před volnými radikály, oxidačním stresem a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí buněk. Nedostatek vitamínu E způsobuje neurologické potíže a snižuje obranyschopnost.

Každá želatinová tobolka obsahuje vitamin E v biologicky účinné formě. Doporučuje se užívat vitamin E v kombinaci se selenem a vitaminem C, protože se společně efektivně synergicky podporují. Selen a vitamin C přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin C navíc regeneruje redukovanou formu vitaminu E, což je velmi žádoucí v rámci jejich antioxidačního účinku.
Složení:
Vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), olivový olej, glycerol, košenila (kyselina karmínová, karmíny), voda, želatina vepřová.
Průměrné nutriční informace v 1 tabletě:
Dávkování:
1 tobolka ob den. Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.