Vážení zákazníci, naše pobočka v Koterovské ulici v Plzni je stále otevřena, a e-shop běží v normálním provozu.


-16 %

Image

Vitar Maxivita exclusive magnézium forte+ 60 tablet


  • Výrobce: Vitar
  • Dostupnost: SKLADEM
  • Přihlaste se nebo se zaregistrujte ještě dnes a získejte lepší ceny na většinu našeho sortimentu.
  • Běžná cena: 119 Kč
  • Sleva: 16 %

Cena: 101 Kč / 3,61 EUR


Popis

MaxiVita Magnézium Forte+ přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Obsahuje aktivní látky (hořčík a vitamin B6), které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy a k celkovému posílení imunitního systému. Výrobek je doplněn o kyselinu listovou a vitamin B12, které jsou nezbytné pro tvorbu krvinek a červeného krevního barviva – hemoglobinu. Ten zajišťuje okysličování organizmu a tím i jeho odolnost a výkonnost. Vitamin C je rovněž velmi důležitý pro normální funkci imunitního systému. Přispívá navíc ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organizmus před oxidativním stresem.


Upozornění: Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Maxivita magnézium forte+ 60 tablet

MaxiVita Exclusive Magnézium forte+ 60 tbl

Charakteristika výrobku

Přípravek MaxiVita Magnézium Forte+ obsahuje aktivní látky (hořčík a vitamin B6), které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy a k celkovému posílení imunitního systému.

Účinky

Výrobek je doplněn o kyselinu listovou a vitamin B12, které jsou nezbytné pro tvorbu krvinek a červeného krevního barviva – hemoglobinu. Ten zajišťuje okysličování organizmu a tím i jeho odolnost a výkonnost.

Vitamin C je rovněž velmi důležitý pro normální funkci imunitního systému. Přispívá navíc ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organizmus před oxidativním stresem.
Složení:
Obsah na 1 tabletu (kapsli, ampulku)

Aktivní složky v 1 tabletě (% RHP – referenční hodnota příjmu)
Hořčík 250 mg (66,7%)
Vitamín B6 1,4 mg (100%)
Vitamín B12 2,5 µg (100%)
Kyselina listová 200 µg (100%)
Vitamín C 80 mg (100%)
Vitamíny a minerály v 1 tabletě:
Hořčík250 mg
Vitamín B12 - kobalamin2.5 mcg
Vitamín B6 - pyridoxin1.4 mg
Vitamín B9 - kyselina listová200 mcg
Vitamín C80 mg
Dávkování:
Dospělí a děti od 12 let 1 tabletu denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.