Vážení zákazníci, naše pobočka v Koterovské ulici v Plzni je stále otevřena, a e-shop běží v normálním provozu.


VitoLife Ibišek jedlý 100 kapslíCena: 209 Kč / 7,74 EUR


Popis

Ibišek jedlý 100 kapslí

Ibišek neboli proskurník lékařský, známe především jako okrasnou rostlinu s květy nápadné barvy, ať už se jedná o květinu, keř či strom. Ibišek však můžeme i jíst, a to ve formě jeho kandovaných květů, které najdeme v obchodech se zdravou výživou či indických večerkách. Důležité je, že působí jako léčivá bylinka, jejíž užívání má na náš organismus velice příznivé účinky.

Pravidelné užívání doplňku stravy Ibišek můžeme podpořit normální činnost naší trávicí soustavy a normální činnost střev, stejně tak i normální funkci dýchacího systému. Působí navíc silně antibakteriálně, proto je vhodné ho přidávat do "protokolu" i při léčbě bakteriálních infekcí, mezi které patří třeba lymská borelioza, ale i běžná angína.
Složení:
Ibišek jedlý (Okra powder) 300 mg, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý)

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Vyrobeno v EU.
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
ibišek jedlý okra powder300 mg
Dávkování:
1 tobolka denně, po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutin