Vážení zákazníci, po dobu rekonstrukce Koterovské ulice, můžete také využít náš zadní vchod. Mapka v kontaktech.

Xucker Jahodový džem 220 gCena: 109 Kč / 4,11 EUR


-
+

Popis

Jahodový džem je poctivá a ručně dělaná ovocná pomazánka se 74% obsahem ovoce. Je slazená xylitolem a nenajdete v ní konzervanty ani barviva. Ochutnejte výjimečnou pomazánku, která se hodí na pečivo nebo na přípravu různých dezertů.

Jahodový džem - ovocná pomazánka se 74% obsahem ovoce bez přidaného cukru

Jahodový džem je poctivá ovocná pomazánka s vysokým obsahem ovoce bez přidaných konzervantů, aromat a barviv. Pomazánka je ručně dělaná a slazená xylitolem, který je sladký jako běžný cukr, avšak má mnohem méně kalorií. Skvěle se hodí jako součást snídaně, svačiny nebo na přípravu dezertů. Zbožňujete sladké, ale obáváte se obsahu cukru? Ochutnejte kvalitní ovocnou pomazánku bez GMO, vhodnou i pro vegany.

Jahodový džem - Xucker

Jahodový džem a jeho výhody

  • je to ručně dělaná ovocná pomazánka
  • má 74% obsah ovoce
  • je slazený pouze přírodním sladidlem xylitol
  • je bez konzervantů, aromat, barviv a GMO
  • je vhodný i pro vegany

Složení

Jahody (74%), sladidlo: xylitol; želírovací činidla: pektin, dextróza; okyselovací činidlo: kyselina citrónová; stabilizátor: citrát vápenatý.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 g
Energetická hodnota 415 kJ / 100 kcal
Tuky <0.5 g
z toho nasycené tuky 0 g
Sacharidy 30 g
z toho cukry 4.7 g
z toho vícesytné alkoholy 27 g
Bílkoviny <0.5 g
Sůl 0 g

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření uchovávejte produkt v ledničce a spotřebujte do 7 dnů. Produkt může mít v případě nadměrné konzumace projímavý účinek. Uchovávejte mimo dosah zvířat, protože i malá množství xylitolu mohou být pro psy nebezpečná. Naopak kočky tolerují Xucker xylitol bez problémů.

Dextróza v produktu se na slazení aktivně nepoužívá. Jde o složku pektinu používaného na želírování z přírodních surovin. Bez přidání dextrózy nelze zaručit funkční kvalitu pektinu. Obsah je však zanedbatelný a nemá téměř žádný vliv na celkový obsah cukru.